Zaloguj / Zarejestruj Dla usługodawców

Wyszukaj Usługodawcę

Wyszukaj po dacie:

PROPODIA gabinet podologiczny Sabina Kuzynowska

Działalność mobilna i stacjonarna
Pedicure Manicure Masaż

Minimalny koszt dojazdu: 20,00 zł

Minimalna wartość zamówienia: 120,00 zł

Mówię po angielsku

Profesjonalista w pracy

1 opinii

Działalność stacjonarna
Trener personalny

Usługi stacjonarne

Stylowe Kształty

Działalność mobilna i stacjonarna
Stylista

Minimalny koszt dojazdu: 0,00 zł

Możliwość negocjacji ceny

Minimalna wartość zamówienia: 95,00 zł

Mówię po angielsku

Noviti Mariola Kowalska

Działalność mobilna
Stylista

Minimalny koszt dojazdu: 0,00 zł

Możliwość negocjacji ceny

Minimalna wartość zamówienia: 200,00 zł

Mówię po angielsku

Wróć

Aktywny punkt

Usługodawca działający mobilnie

Usługodawca działający stacjonarnie

Usługodawca działający mobilnie i stacjonarnie

Usługobiorca

Mobilne usługi kosmetyczne Wrocław

Przeglądając oferty zamieszczone na naszym portalu, znajdziesz profesjonalne, mobilne usługi kosmetyczne we Wrocławiu. Możesz mieć wykonany piękny makijaż dostosowany pod dowolną okazję, nie wychodząc przy tym nawet z domu. Zaoszczędzony na dojeździe do salonu czas możesz wykorzystać na inne aktywności. Nie musisz martwić się o nic wybierając takiego typu usługi. Kosmetyczki przyjeżdżają do twojego domu czy mieszkania wyposażone we własny sprzęt i wszystkie potrzebne akcesoria. Sprawdź kuuma.pl i zamów to czego potrzebujesz. Profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne twarzy, oczu, stóp czy dłoni są na wyciągnięcie ręki. 

Profesjonalne usługi stylisty Wrocław

Jeżeli potrzebujesz pomocy w dobraniu stylizacji na specjalną okazję, to mobilny stylista jest kimś kogo potrzebujesz. Nasz portal jest miejscem, w którym znajdziesz oferty usług stylistycznych z dojazdem do domu. Specjalistki pomogą ci określić jakie fasony i kolory pasują Ci najbardziej. Określą czy twojej szafie brakuje ubrań dopasowanych do Twojej figury. Poradzą Ci też jak łączyć je w piękną całość, która będzie pasować do twojego typu urody i sylwetki. Oferty stylizacyjne dopasowane są do każdego, również osób w rozmiarze plus size. Profesjonalne stylistki pomogą w zaciszu Twojego domu zrozumieć jak ubiorem podkreślać swoje atuty i ukryć niedoskonałości. Doradzą również jak wykorzystać w swoich osobistych stylizacjach aktualne trendy modowe. Tylko parę kliknięć myszki dzieli cię od profesjonalnych usług stylisty we Wrocławiu.

Manicure z dojazdem do domu Wrocław

Twoje paznokcie potrzebują pomocy specjalisty? A może znudził Ci się już ich obecny wygląd i chciałabyś spróbować czegoś nowego? Zamów manicure z dojazdem do domu. Kuuma.pl prezentuje oferty manicurzystek działających na terenie Wrocławia, które mogą przyjechać do Ciebie i na miejscu zadbać o twoje paznokcie. Po co wychodzić z domu, jeżeli można zamówić usługi z dojazdem i cieszyć się wykonaniem ich w komfortowych warunkach własnych czterech ścian?