Zaloguj / Zarejestruj Dla usługodawców

Wyszukaj Usługodawcę

Wyszukaj po dacie:

Warsaw Trainer

Działalność stacjonarna
Trener personalny Dietetyka

Usługi stacjonarne

Mówię po angielsku

Wróć

Aktywny punkt

Usługodawca działający mobilnie

Usługodawca działający stacjonarnie

Usługodawca działający mobilnie i stacjonarnie

Usługobiorca

Skorzystaj z oferty mobilnych usługodawców z Warszawy i okolic! Umów wizytę specjalisty w dogodnym dla siebie miescu i czasie. Przygotowujesz się do wielkiego wyjścia, ważnej imprezy rodzinnej, a może po prostu chcesz o siebie zadbać i nie masz czasu by przemieszczać się po zakorkowanym mieście? Umów wizytę w domu, biurze czy nawet hotelu. Na naszym portalu znajdziesz fryzjera, kosmetyczkę, manicurzystkę, masażystę, makijażystkę, trenera personalnego, dietetyka i innych specjalistów branży zdrowia i urody. 

Usługi kosmetyczne z dojazdem – Warszawa i okolice

Bogata baza naszych specjalistów ułatwi Twoje życie. Usługi kosmetyczne z dojazdem na terenie Warszawy oraz jej najbliższych okolic to przede wszystkim oszczędność czasu. Zaplanowanie dnia od teraz będzie wyjątkowo proste. Czas, który inaczej byłby przeznaczony na dojazd do salonu urody, możesz poświęcić na spotkanie towarzyskie, lunch w ulubionej restauracji czy odpoczynek w domowym zaciszu. Dla nas nie ma znaczenia, czy mieszkasz w samym sercu stolicy, czy na jej obrzeżach. Dla każdego z profesjonalistów, oferujących usługi kosmetyczne z dojazdem Warszawa jest co prawda głównym obszarem pracy, ale dotarcie poza nią nie stanowi problemu. W zakładce wybranego eksperta możesz z łatwością sprawdzić odległość, jaką jest w stanie pokonać. W niektórych przypadkach może się to wiązać z dodatkową opłatą.

Makijaż z dojazdem w Warszawie i nie tylko

Chcesz, by ktoś zrobił Ci makijaż dzienny lub biznesowy, ale wolisz nie wychodzić w tym celu z domu? To żaden problem! Rzesza specjalistów oferuje makijaż z dojazdem w Warszawie lub poza nią. Wystarczy, że spojrzysz na naszą bazę i wybierzesz osobę, której powierzysz to zadanie. Jeśli nie jesteś pewna, kogo wybrać, zapoznaj się z opiniami oraz ocenami poprzednich klientów. A może wolisz sama nauczyć się, jak wykonywać profesjonalny make-up? W takim przypadku skorzystaj z indywidualnych lekcji makijażu, które do swojej oferty włącza część fachowców. Pamiętaj, że na makijaż z dojazdem Warszawa stawia już od dawna. Miasto, w którym życie toczy się szybciej niż w innych częściach kraju, bardzo ceni tego typu rozwiązania.

Profesjonalne usługi manicure – Warszawa słynie z najlepszych specjalistów

Obok makijażu najbardziej popularną usługą, dotyczącą pielęgnacji urody, jest manicure. Zamiast regularnego odwiedzania gabinetu kosmetycznego, możesz mieć piękne paznokcie bez wychodzenia z domu. Masz ochotę na manicure hybrydowy albo na przedłużanie paznokci metodą żelową? Postaw na profesjonalne usługi manicure. Warszawa to miasto, w którym bez problemu znajdziesz godnego zaufania eksperta. Swoich poszukiwań nie musisz wcale zawężać do poleceń najbliższych koleżanek. W takim samym stopniu możesz polegać na opiniach, wystawionych przez klientów osób, które swoje usługi oferują na naszej stronie.