PL  |  EN
Zaloguj / Zarejestruj Dla usługodawców

Wyszukaj Usługodawcę

Wyszukaj po dacie:

Stylowe Kształty

O mnie

Jestem konsultantką ds.wizerunku, osobistą stylistką i psychologiem. Pracuję z kobietami, które nie wiedzą jakie fasony i kolory są dla nich najlepsze, mają za mało lub za dużo ubrań w szafie i nie potrafią ich ze sobą połączyć w piękną całość. Pomagam im w znalezieniu odpowiednich dla siebie stylizacji.Od 6 lat działam jako osobista stylistka. Byłam ekspertką w I i II edycji programu “Metamorfozy” w regionalnej telewizji płockiej, gdzie wybierałam stylizacje dla dwóch bohaterek - znanych płockich dziennikarek. Jestem również finalistką Konkursu dla Stylistów FASHION INSIDE 2017.

Skąd pasja do stylizacji?

Już w dzieciństwie świeże czereśnie traktowałam jak kolczyki i miałam swoje zdanie co do ubioru - często ubierałam się inaczej niż większość dziewczynek w moim wieku. Można powiedzieć, ze miłość do szeroko pojętego piękna, fascynacja ubiorem i zabawa kolorami towarzyszyła mi od małego. Mimo, że zawsze miałam swój styl ubierania i lubiłam składać elementy garderoby w ciekawą całość to nigdy nie wpadłam na to, by pomagać w tym innym kobietom. Zmieniło się to w 2013 roku… Od tego czasu ukończyłam wiele kursów i szkoleń ze wszystkich dziedzin osobistej stylizacji. Moda i ubieranie kobiet mnie inspirują – dlatego wciąż się dokształcam, przeglądam magazyny modowe, czytam książki i konsultuje się z moimi autorytetami personal shoppingu.

Mój osobisty ulubiony styl to klasyka z “pazurem” a tym “pazurem” są najczęściej ulubione baleriny - kolorowe, wzorzyste i przykuwające uwagę.

W czym pomagam?

Pomagam kobietom w każdym wieku i rozmiarze (szczególnie Paniom plus size oraz w wieku dojrzałym) uwydatniać atuty i ukrywać mankamenty sylwetki, składać odpowiednie ubrania w najlepsze zestawy, wybierać fasony i kolory podkreślające urodę, odkrywać zalety posiadania mniejszej ilości ubrań. Czerpią z tego większą pewność siebie, widzą siebie piękniej i mogą wyrazić się poprzez ubranie a przez to poczuć się lepiej.W czasie pracy z klientkami stawiam na dobrą atmosferę opartą o otwartą komunikację i dzielenie się wiedzą. Znajduję złoty środek między potrzebami i gustem klientki, moją wizją jej osoby i obecnymi trendami w modzie. Jako psycholog potrafię zobaczyć klientki w pełni - ważne są dla mnie nie tylko ich potrzeby związane z ubiorem ale dawanie wsparcia i motywowanie do korzystnych zmian w wizerunku.

Zapraszam do współpracy!

Doświadczenie i certyfikaty

Umów się na wizytę

Stylista
Inne
Stała współpraca z klientem 0 min 200,00 zł
Porady / analizy
Analiza kolorystyczna 1h 00 min 90,00 zł
Porada kolorystyczna na podstawie 4 podstawowych typów urody
Analiza sylwetki 1h 00 min 90,00 zł
Analiza szafy 4h 30 min 390,00 zł
Konsultacje stylistyczne on-line 1h 00 min 95,00 zł
Stylizacja
Stylizacja okazjonalna 2h 00 min 180,00 zł
Stylizacja ubioru codziennego 2h 30 min 230,00 zł
Szkolenia / warsztaty
Szkolenia / warsztaty dla klientów indywidualnych 3h 00 min 230,00 zł
Stylowa Lekcja to analiza sylwetkowo-kolorystyczna plus wizyta w galerii handlowej i pokazanie przykładowych 3-4 stylizacji pasujących do konkretnej osoby
Zakupy ze stylistą / personal shopper
Zakupy ze stylistą on-line 0 min 110,00 zł
Cena zakupów online zaczyna się od 110 zł. Ostateczna cena zależy od ilości wyszukiwanych rzeczy