PL  |  EN
Zaloguj / Zarejestruj Dla usługodawców

Wyszukaj Usługodawcę

Wyszukaj po dacie:

Noviti Mariola Kowalska

O mnie

Witaj,

Nazywam się Mariola Ewa Kowalska jestem Osobistą Stylistką.

Ponieważuwielbiam dobierać ubrania i łączyć je ze sobą, kreować Twój wizerunek poprzez ukazanie twoich zalet i skorygowanie wad. Uwielbiam ubierać innych!

Umów się na wizytę

Stylista
Inne
Metamorfoza 1h 00 min 300,00 zł
Proces nie jedno spotkaniowy. Podsumowując proponowane przezemnie usługi scala w jedną całość i masz odpowiedź co będziemy czynić ????
Stała współpraca z klientem 1h 00 min 180,00 zł
Usługa doradcza w tworzeniu własnego ,,JA”, kompletowanie garderoby pod kątem wykonywanego zawodu i docelowego imagu, z uwzględnieniem analizy kolorystycznej i analizy sylwetki, znalezienie indywidualnego, niepowtarzalnego stylu, w którym będziesz się czuł jeszcze lepiej niż do tej pory. Porozmawiamy i ustalimy co należy minimalnie pozmieniać abyś nadal pozostał sobą, lecz w innej odsłonie.
Zmiana wizerunku 1h 00 min 200,00 zł
Metamorfoza oparta jest na zweryfikowaniu i ustaleniu twoich potrzeb. Oparta o stylizację ubioru, fryzury, zarostu oraz zdrowego trybu życia.
Porady / analizy
Analiza kolorystyczna 1h 00 min 250,00 zł
Analiza sylwetki 1h 00 min 150,00 zł
Analiza szafy 1h 00 min 200,00 zł
Dobór garderoby 1h 00 min 200,00 zł
Konsultacje stylistyczne 1h 00 min 200,00 zł
Konsultacje stylistyczne on-line 1h 00 min 100,00 zł
Stylizacja
Stylizacja okazjonalna 1h 00 min 250,00 zł
Zadbam o to byś w tym dniu nie tylko prezentował się doskonale, ale i w swoim ubiorze jak najlepiej się czuł. Dlatego proponuje spotkanie tydzień przed uroczystością, w celu dobrania odpowiedniego stroju. Pozwala to Mi na spokojnie, bez dodatkowych stresów stworzyć wymarzony przez Ciebie odpowiedni outfit.
Stylizacja ubioru codziennego 1h 00 min 200,00 zł
Stylizacje personalną, czyli indywidualne doradztwo wizerunkowe z uwzględnieniem analizy kolorystycznej i analizy sylwetki tworzę z myślą zaspokojenia Twoich potrzeb, by ułatwić Ci poruszanie się w niezwykle ważnym dzisiaj aspekcie mody i wygody. Twój wizerunek jest podstawą wspaniałego samopoczucia, pewności siebie oraz świadomości dobrego stylu. Doradztwo w zakresie stroju pozwoli uświadomić Ci Twoje zalety oraz wydobyć i podkreślić wszystkie atuty urody, a ukryć wady. W trakcie spotkania ustalam fasony odzieży dla Ciebie, kroju oraz koloru, które najbardziej odpowiadają Twojej sylwetce. Stylizację dopasowuje indywidualnie do osobowości oraz adekwatnie do zajmowanego stanowiska i potrzeb.
Stylizacja ślubna 4h 00 min 800,00 zł
Zaręczyny i ślub jest uwiecznieniem twoich dążeń i pragnień. Nic zatem dziwnego, iż podczas tak wyjątkowej uroczystości zapragniesz wyglądać elegancko i jedynie w swoim rodzaju. Zadbam o to byś w tym dniu nie tylko prezentował się doskonale, ale i w swoim ubiorze jak najlepiej się czuł. Dlatego proponuje spotkanie co najmniej dwa miesiące przed uroczystością, w celu dobrania odpowiedniego stroju i pomoc w zorganizowaniu tak ważnej dla was chwili. Pozwala to Wam i Mi na spokojnie, bez dodatkowych stresów stworzyć wymarzony przez Ciebie bajkowy obraz sytuacji, nowej drogi życia.
Zakupy ze stylistą / personal shopper
Zakupy ze stylistą on-line 1h 00 min 150,00 zł
Zakupy ze stylistą / personal shopping
Zakupy ze stylistą 1h 00 min 200,00 zł
Wykonanie usługi odbywa się na terenach galerii handlowych w Twoim mieście, oczywiście po uprzednim sprawdzeniu przezemnie dostępności asortymentu i jakości materiałów. Czas trwania uzależniony jest od twoich potrzeb. Stylizacja wykonywana jest od ,,stóp do głów,,