PL  |  EN
Zaloguj / Zarejestruj Dla usługodawców

Wyszukaj Usługodawcę

Wyszukaj po dacie:

Ewelina Werecka Osobista Stylistka

certified Certyfikowany przez KUUMA.pl
O mnie

Jestem osobistą stylistką i personal shopperem. W swojej codziennej pracy pomagam kobietom odnaleźć ich indywidualną siłę i styl.Któregoś dnia postanowiłam przekształcić swoje zamiłowanie do mody i ładnego wyglądu w sposób na życie.

Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu zyskałam umiejętność tworzenia trafionych stylizacji. Przekonałam się także, że to jak jesteśmy ubrani ma wpływ na Nasze samopoczucie, nastawienie do życia i odbiór Naszej osoby przez otoczenie.

Dlatego też jeśli jeszcze nie odnalazłaś własnej modowej tożsamości z chęcią Ci w tym pomogę.Nie jestem zwolenniczką ślepego podążania za trendami, świecenia po oczach wielkimi firmowymi logo i przebierania się za kogoś innego. Moja współpraca z Klientem opiera się przede wszystkim na dialogu, właściwym określeniu jego potrzeb i znalezieniu rozwiązań skrojonych na jego miarę. Indywidualne podejście do stylizacji wizerunku jest według mnie jedynym właściwym podejściem, gdyż każda z Nas jest wyjątkowa i niepowtarzalna i to właśnie należy w niej podkreślać.

Umów się na wizytę

Stylista
Porady / analizy
Analiza szafy 3h 00 min 300,00 zł
Zmianę wizerunku warto zacząć od generalnych porządków w Twojej szafie. Po analizie Twojej sylwetki i potrzeb zaprowadzimy w niej ład i porządek byś już nigdy nie mogła powiedzieć, że nie masz co na siebie włożyć. Zyskasz mnóstwo gotowych do założenia zestawów i wiedzę o tym jak ubierać Twoją sylwetkę. Idealnym uzupełnieniem przeglądu szafy są wspólne zakupy.
Konsultacje stylistyczne on-line 1h 30 min 130,00 zł
Konsultacja on-line jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą poznać swój typ sylwetki i uzyskać wiedzę na temat właściwego doboru odzieży. W ramach tej usługi, po krótkim wywiadzie, otrzymasz diagnozę swojego typu sylwetki i typu kolorystycznego wraz z opracowaniem gotowych zestawów ubrań dla Twojego typu figury i omówieniem zasad jej stylizacji. Czas realizacji:do 3 dni
Stylizacja
Stylizacje do sesji zdjęciowych 2h 00 min 300,00 zł
Planujesz okolicznościową sesję zdjęciową, narzeczeńską, panieńską, inną? Zależy Ci by zdjęcia oddały ulotność i niepowtarzalność chwili, ale nie masz pomysłu na stylizacje i aranżacje? Chętnie stworzę dla Ciebie mapę inspiracji i pomogę przygotować stylizacje we właściwym klimacie.
Zakupy ze stylistą / personal shopper
Zakupy ze stylistą on-line 3h 00 min 300,00 zł
Zakupy on-line to usługa dla tych, którzy wolą zamówić i przymierzyć ubrania w domowym zaciszu. Usługę poprzedzam wywiadem by poznać Twoje preferencje i oczekiwania. W ramach tej usługi otrzymasz linki do wyselekcjonowanych dla Ciebie ubrań, gotowe zestawy i wskazówki dotyczące dopasowywania ubrań do Twojego typu figury. Czas realizacji:do 5 dni
Zakupy ze stylistą / personal shopping
Zakupy ze stylistą 2h 00 min 300,00 zł
Dzięki tej usłudze oszczędzasz czas i pieniądze a zyskujesz zestawy ubrań właściwie dopasowane do Twojej sylwetki, osobowości i stylu życia. Przed zakupami spotkamy się przy kawie, ponieważ chcę się dowiedzieć, jakie masz oczekiwania, a następnie zaczynami bawić się modą. Gwarantuję Ci ogromną dawkę wiedzy, uśmiechu i pozytywnej energii.