PL  |  EN
Zaloguj / Zarejestruj Dla usługodawców

Wyszukaj Usługodawcę

Wyszukaj po dacie:

Brudny Róż Makeup

O mnie

Od zawsze pragnęłam, aby makijaż pełnił funkcję drugiej skóry. Miał być sposobem na wydobycie atutów urody, podkreśleniem tego co w twarzy najbardziej wyjątkowe i interesując, miał dodawać pewności siebie, a moim zadaniem było stworzyć go w taki sposób, aby również pokazać w nim cząstkę Twojej osobowości. Przez lata praktyki moje doświadczenia i fascynacje ewaluowały, jednak powyższe zasady są dla mnie niezmienne.

Jako profesjonalna wizażystka kieruję się indywidualnym podejściem do każdego Klienta, specjalnie dla Ciebie wybieram najbardziej dopasowane produkty, aby Twoja skóra poczuła się dopieszczona/rozpieszczona oraz dobieram wyjątkową paletę kolorów, która uwydatni Twoje piękno i będzie perfekcyjnym dopełnieniem Twojej kreacji. Przede wszystkim - słucham, każdy makijaż poprzedzam wywiadem, w którym dopytuję o Twoje oczekiwania, preferencje i o to jakie zadania ma Twój dzisiejszy makijaż. Chcę, aby efekt, który stworzę był częścią Ciebie. Techniki wizażu poznałam podczas współpracy z jedną z czołowych marek kosmetycznych, mając możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Przywiązuję szczególną uwagę do higieny pracy oraz do wysokiej jakości produktów, stanowiących narzędzia mojej pracy. 

Zapraszam do kontaktu!

Umów się na wizytę

Makijaż/wizaż
Lekcje makijażu
Lekcje makijażu 2h 00 min 250,00 zł
Lekcja indywidualna dla jednej lub dwóch osób, podczas których pokazuję jak się malować na jednej stronie twarzy, drugą Ty malujesz. Plan lekcji: *Przygotowanie skóry pod makijaż z odpowiednią pielęgnacją *Pokazanie jednego makijażu oraz techniki nakładania *Szkolenie techniczne z zakresu pędzli, użytkowania i mieszkania kosmetyków *Higiena pracy wizażysty i dla klienta indywidualnego Cena może ulec zmianie w zależności od liczby osób na szkoleniu.
Lekcje makijażu w formie pokazu 3h 00 min 170,00 zł
Pokaz makijażu grupowy na modelce lub klientce. Plan lekcji: *Przygotowanie skóry pod makijaż z odpowiednią pielęgnacją *Pokazanie jednego makijażu oraz techniki nakładania *Szkolenie techniczne z zakresu pędzli, użytkowania i mieszkania kosmetyków *Higiena pracy wizażysty i dla klienta indywidualnego Podana cena jest przykładowa i zależy od liczby osób oraz tematu spotkania.
Makijaż
Makijaż artystyczny 1h 45 min 150,00 zł
Makijaż biznesowy 1h 00 min 100,00 zł
Makijaż dzienny 1h 00 min 100,00 zł
Makijaż fotograficzny 1h 00 min 100,00 zł
Makijaż glamour 1h 30 min 130,00 zł
Makijaż make up no make up 1h 00 min 100,00 zł
Makijaż sesyjny 1h 00 min 100,00 zł
Makijaż studniówkowy 1h 15 min 130,00 zł
Makijaż sylwestrowy 1h 15 min 150,00 zł
Makijaż wieczorowy 1h 15 min 130,00 zł
Makijaż ślubny 1h 30 min 130,00 zł