Zaloguj / Zarejestruj Dla usługodawców

Wyszukaj Usługodawcę

Wyszukaj po dacie:

Lista wyszukiwania jest pusta.
Spróbuj wybrać inne kryteria wyszukiwania.

Wielu ludzi postanawia wziąć się za siebie i rozpocząć zdrowszy tryb życia, zacząć regularnie ćwiczyć. Niestety jednak samodzielna praca nad swoją sylwetką nie jest tak skuteczna, jak podczas profesjonalnego treningu, który prowadzi trener personalny. Trzeba przyznać, że ćwiczenia wykonywane w towarzystwie tego specjalisty to same korzyści. Warto zorientować się, jakie konkretnie.

Ostatnimi czasy bardzo popularne stały się usługi typu trener personalny z dojazdem. Jest to ciekawe rozwiązanie dla wielu osób. Nie trzeba nigdzie dojeżdżać, tracić czasu na stanie w korkach i szukanie parkingu. Wystarczy „wskoczyć” w wygodny strój do ćwiczeń i gotowe. Trener dojedzie sam. Treningi pod okiem profesjonalisty przebiegają z efektem dla ćwiczącego. Kiedy trener czuwa nad poprawnością wykonywanych ćwiczeń, efekty pojawiają się bardzo szybko. Warto podkreślić, że nie zawsze do zrealizowania planu treningowego potrzebne są jakieś sprzęty, narzędzia, urządzenia do ćwiczeń. Niekiedy wystarczy po prostu przestrzeń. Wszystko zależy od efektów, jakie chce się osiągnąć.

Profesjonalnie zaplanowany trening personalny to szansa na zrzucenie zbędnych kilogramów, zbudowanie masy mięśniowej, czy po prostu ukształtowanie sylwetki i zadbanie o kondycję organizmu. Trener podpowie, jakie ćwiczenia wykonywać, jak długo i z jaką częstotliwością. Poinstruuje również, jak robić to poprawnie. Jego zadaniem jest również ustalenie właściwej diety. Pytanie , ile kosztuje trener personalny? Okazuje się, że dziś usługi te nie są drogie. Trenerzy mają przygotowane rozmaite pakiety, rabaty i promocje. Wszystko zależy od oczekiwań klienta. Cennik trenerów można sprawdzić na stronie kuuma.pl. Tam też znajdują się pełne oferty tych właśnie usługodawców. Oferty są dzielone na miejscowości. Dlatego też z łatwością można odszukać trenerów z Zielonej Góry.

Jeżeli chcesz ćwiczyć z mobilnym trenerem personalnym w Zielonej Góry (Chynów, Stefana Batorego, Zdrojowe, Na Olimpie), sprawdź oferty naszych usługowaców.