Zaloguj / Zarejestruj Dla usługodawców

Wyszukaj Usługodawcę

Wyszukaj po dacie:

Trener personalny Filip Kwaśnicki

Działalność mobilna i stacjonarna
Trener personalny Masaż Dietetyka

Minimalny koszt dojazdu: 0,00 zł

Możliwość negocjacji ceny

Minimalna wartość zamówienia: 99,00 zł

Mówię po angielsku

yars.info@gmail.com

Działalność mobilna i stacjonarna
Trener personalny

Minimalny koszt dojazdu: 0,00 zł

Możliwość negocjacji ceny

Minimalna wartość zamówienia: 0,00 zł

Mówię po angielsku

Profesjonalista w pracy

1 opinii

Działalność stacjonarna
Trener personalny

Usługi stacjonarne

Wróć

Aktywny punkt

Usługodawca działający mobilnie

Usługodawca działający stacjonarnie

Usługodawca działający mobilnie i stacjonarnie

Usługobiorca

Profesjonalny trener personalny to osoba, która ma obszerną wiedzę w zakresie ćwiczeń mających na celu budowanie masy mięśniowej lub utratę zbędnych kilogramów, a także wiedzę w obszarze właściwego żywienia. To specjalista, któremu można zaufać, chcąc zmienić swój dotychczasowych tryb życia, poprawić kondycję, schudnąć czy zwiększyć masę ciała.

Ostatnimi czasy bardzo popularną usługą jest trener z dojazdem do domu. Opcja ta jest wygodna dla wszystkich. Nie trzeba trudzić się dojazdem, zastanawiać się na tym, gdzie postawić samochód, czy tracić kolejnych pieniędzy na parking. Ćwiczyć można też w zaciszu własnego domu albo w parku. Możliwości jest wiele, nie zawsze musi to być siłownia czy inne tego typu publiczne miejsce. Poza tym ćwiczenie w domu eliminuje koszty związane z zakupem karnetu do fitness clubu.

Trener personalny pomoże każdemu, kto chce zmienić swój siedzący i leniwy tryb życia, a co za tym idzie, niezdrowy styl funkcjonowania. To on ustala dietę, biorąc pod uwagę konkretną osobę, jej oczekiwania i możliwości, a także potrzeby organizmu. Poza tym samodzielnie planuje trening, tak, aby był w stu procentach dostosowany do potrzeb i możliwości konkretnej osoby. Doświadczony trener ma w tym obszerne doświadczenie. Dlatego warto zdać się na jego rady i sugestie.

Chcąc osiągnąć pozytywne cele, trzeba w pierwszej kolejności rozejrzeć się za profesjonalnym trenerem. Zrobić to można na wiele sposobów. Czasem wystarczy posłużyć się hasłem trening personalny Warszawa. Można też ułatwić sobie sprawę, zaglądając do serwisu kuuma.pl. Na stronie tej znajdują się aktualne oferty trenerów, którzy dojeżdżają do domów swoich klientów.

Niektórzy przez długie lata marzą o pięknej sylwetce. Nie potrafią samodzielnie osiągnąć tego celu. Nie wiedzą jak się za to zabrać, jak do tego podejść. Źle dobierają dietę, nie mają pojęcia o tym, jakie ćwiczenia wykonywać. Przez to nie zauważają efektów i szybko się zniechęcają. A wystarczyłoby tylko skorzystać z pomocy doświadczonego trenera.

Dziś w Warszawie swoje usługi oferuje niejeden trener, niejedna trenerka fitness. Wystarczy tylko dobrze rozejrzeć się w ofertach i wybrać dla siebie najkorzystniejszą. Na stronie kuuma.pl można też sprawdzić, ile kosztuje trener personalny. To kolejny powód, aby szukać go za pośrednictwem tego właśnie serwisu.

Jeżeli szukasz sprawdzionego trenera personalnego w Warszawie (Ochota, Stare Miasto, Praga, Żoliborz, Powiśle, Ursynów, Gocław itp.), sprawdź wszystkich usługodawców na naszej stronie!