Zaloguj / Zarejestruj Dla usługodawców

Wyszukaj Usługodawcę

Wyszukaj po dacie:

Trener Personalny - siłownia, bieżnia, góry

1 opinii

Działalność mobilna
Trener personalny

Minimalny koszt dojazdu: 0,00 zł

Możliwość negocjacji ceny

Certyfikowany przez KUUMA.pl

Minimalna wartość zamówienia: 70,00 zł

Wróć

Aktywny punkt

Usługodawca działający mobilnie

Usługodawca działający stacjonarnie

Usługodawca działający mobilnie i stacjonarnie

Usługobiorca

Trener personalny to jedna z ostatnich grup zawodowych świadczących usługi dla zdrowia i urody, która trafiła na KUUMA.pl.

Wszyscy już wiemy że formy nie trzeba szlifować na siłowni. Można to zrobić w domu, w lesie, w parku. Można oczywiście korzystać z setek dostępnych płyt i treningów on – line, ale co z tymi którzy potrzebują bata w postaci trenera? Którym zwyczajnie brak motywacji do działania? Tak, pomyślałam że trener z dojazdem do domu, parku, okolicznego lasku to ktoś kogo na KUUMA.pl nie może zabraknąć.

W ofercie KUUMA.pl można znaleźć trenerów oferujących wykonywanie treningów w siłowni, w domu klienta oraz trening outdoor w pobliskim parku. Oprócz wskazania preferowanego miejsca, możemy wskazać preferowany rodzaj treningu (od biegowego, poprzez siłowy aż do jogi) albo wybrać trening dedykowany dla konkretnej grupy wiekowej (trening rozwojowy dla dzieci i młodzieży, trening seniora, treningi dla kobiet w ciąży).

Czy efektywny trening możną przeprowadzić poza murami fitness clubu? Oczywiście, ze tak. Jest to rozwiązanie idealne zwłaszcza dla kobiet w ciąży, dla których ćwiczenia w ogóle nie wymagają użycia sprzętu, ale też dla kobiet które nigdy nie ćwiczyły i które fitness club czy siłownia zwyczajnie przeraża. Ich treningi to trening z ciężarem własnego ciała, wzbogacone następnie przez małe obciążania, piłki lekarskie, gumy oporowe, odważniki kulowe, step, bosu i inny łatwo przenośny sprzęt. Jeszcze lepiej sprawa się ma z treningami na świeżym powietrzu – miejscu idealnym na treningi biegowe, funkcjonalne, wytrzymałościowe.

Niech cały świat będzie dla Was siłownią. Uwierzcie, w towarzystwie trenera z KUUMA.pl nie musicie inwestować w karnet żeby cieszyć się sportem i wynikami. Szukasz trenera personalnego? Znajdziesz go u nas!

Powodzenia!

Miasta