Zaloguj / Zarejestruj Dla usługodawców

Wyszukaj Usługodawcę

Wyszukaj po dacie:

ada.sobocinska.makeup

Działalność mobilna i stacjonarna
Makijaż/wizaż

Minimalny koszt dojazdu: 40,00 zł

Minimalna wartość zamówienia: 120,00 zł

Mówię po angielsku

Stylowe Kształty

Działalność mobilna i stacjonarna
Stylista

Minimalny koszt dojazdu: 0,00 zł

Możliwość negocjacji ceny

Minimalna wartość zamówienia: 95,00 zł

Mówię po angielsku

Profesjonalista w pracy

1 opinii

Działalność stacjonarna
Trener personalny

Usługi stacjonarne

Noviti Mariola Kowalska

Działalność mobilna
Stylista

Minimalny koszt dojazdu: 0,00 zł

Możliwość negocjacji ceny

Minimalna wartość zamówienia: 200,00 zł

Mówię po angielsku

Wróć

Aktywny punkt

Usługodawca działający mobilnie

Usługodawca działający stacjonarnie

Usługodawca działający mobilnie i stacjonarnie

Usługobiorca

Usługi stylisty w domu klienta Toruń

Szukasz dla siebie nowego stylu? Chcesz odkryć i podkreślić swoje atuty? Może potrzebujesz porad odnośnie doboru kreacji na ważną okoliczność? Przejrzyj oferty zamieszczone na kuuma.pl i znajdź stylistów, którzy przyjadą do twojego domu i pomogą Ci z doborem odpowiednich ubrań. Za pośrednictwem naszego portalu zamówisz usługi stylisty w domu i poznasz specjalistów z Torunia, którzy doradzą ci jak ubierać się w taki sposób, aby podkreślić walory swojej sylwetki i ukryć jej mankamenty. Niezależnie od twojego wieku i rozmiaru jaki nosisz, możesz zamówić usługi, które pomogą ci odkryć na nowo swoją garderobę i wprowadzić do niej pozytywne zmiany. 

Mobilne usługi fryzjerskie Toruń

Potrzebujesz odświeżyć swoją fryzurę albo ją zmienić, ale nie masz czasu na wyjście do fryzjera? Skorzystaj z mobilnych usług fryzjerskich w Toruniu. Dzięki naszej stronie masz dostęp do fryzjerów, którzy oferują usługi z dojazdem do twojego domu. Zaoszczędź czas, nie wychodząc ze swojego mieszkania i ciesz się pełną wygodą tego rozwiązania. Nie opuszczając komfortowego wnętrza własnego domowego zacisza możesz sprawić sobie lub swoim domownikom profesjonalną metamorfozę. 

Mobilni specjaliści Toruń

Niezależnie od tego czy potrzebujesz usług kosmetycznych, fryzjerskich czy stylizacyjnych, możesz mieć je wszystkie nie wychodząc przy tym z domu. Poznaj mobilnych specjalistów z Torunia, którzy mogą wykonać usługi z dojazdem do Ciebie. Nie musisz martwić się korkami i docieraniem na miejsce na umówioną godzinę. To specjalista przyjedzie do Ciebie. Już teraz możesz zamówić usługi, jakich potrzebujesz, za pośrednictwem naszego portalu, zrelaksuj  się i poczekaj na przyjazd profesjonalistów. 

Masażysta z dojazdem Toruń

Odczuwasz napięcie po ciężkim dniu pracy? Potrzebujesz odrobiny relaksu, ale nie masz czasu by jeździć po mieście i szukać salonu masażu? Sprawdź profesjonalne usługi  masażystów z dojazdem w Toruniu. Dzięki kuuma.pl możesz zamówić masaż w miejscu twojego miejsca zamieszkania. Masaże relaksacyjne i zdrowotne wykonywane w przyjaznym i znajomym otoczeniu z pewnością przysporzą ci wiele satysfakcji.