Zaloguj / Zarejestruj Dla usługodawców

Wyszukaj Usługodawcę

Wyszukaj po dacie:

Stylowe Kształty

Działalność mobilna i stacjonarna
Stylista

Minimalny koszt dojazdu: 0,00 zł

Możliwość negocjacji ceny

Minimalna wartość zamówienia: 95,00 zł

Mówię po angielsku

Profesjonalista w pracy

1 opinii

Działalność stacjonarna
Trener personalny

Usługi stacjonarne

Wróć

Aktywny punkt

Usługodawca działający mobilnie

Usługodawca działający stacjonarnie

Usługodawca działający mobilnie i stacjonarnie

Usługobiorca

Usługi z dojazdem do klienta Szczecin

Pragniesz skorzystać z usług wykwalifikowanej kosmetyczki lub stylistki, ale nie chcesz tracić cennego czasu na stanie w korkach lub uciążliwe szukanie miejsca parkingowego? Rozwiązaniem na miarę współczesnych czasów są usługi z dojazdem do klienta Szczecin. Już nie musisz poświęcać czasu na poszukiwanie profesjonalnego salonu kosmetycznego lub fryzjerskiego! Na Kuuma.pl znajdziesz oferty wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów z tej dziedziny, która najbardziej Cię interesuje!

Mobilne kosmetyczki Szczecin

W trosce o dopracowany styl oraz piękny wygląd, kobiety chętnie sięgają po usługi profesjonalnych kosmetyczek, makijażystek, fryzjerek oraz stylistek. Mobilne kosmetyczki Szczecin cieszą się dużym zainteresowaniem wśród kobiet, które pragną zawsze zachwycać swoim zadbanym wyglądem!

Usługi stylisty u klienta Szczecin

Dbanie o odpowiedni wizerunek ma ogromny wpływ na wiele aspektów życia - poprawia relacje społeczne, ułatwia znalezienie wymarzonej pracy, a także zwiększa pewność siebie. Pomoc w kształtowaniu własnego wizerunku oferują doświadczeni styliści, którzy są specjalistami w dziedzinie spektakularnych metamorfoz! Jeśli czujesz, że nie jesteś zadowolony/zadowolona ze swojego wyglądu, skorzystaj z doradztwa profesjonalnego stylisty, który pomoże Ci odmienić swój look i zyskać większą pewność siebie oraz poczucie atrakcyjności!

Najlepsi mobilni specjaliści w Szczecinie i nie tylko

Na Kuuma.pl zgromadziliśmy oferty mobilnych profesjonalistów z całej Polski. U nas możesz znaleźć najlepsze stylistki, fryzjerów, makijażystki, jak również dietetyków, masażystów oraz trenerów personalnych. Nie musisz tracić czasu na dojazd, szukanie miejsca parkingowego lub długotrwałe czekanie w poczekalni. Poznaj ofertę mobilnych specjalistów i korzystaj z profesjonalnych usług w swoim ulubionym, domowym zaciszu!