Zaloguj / Zarejestruj Dla usługodawców

Wyszukaj Usługodawcę

Wyszukaj po dacie:

Leafgoodidea by Natalia Listowska - porady stylistyczne

Działalność mobilna i stacjonarna
Stylista

Minimalny koszt dojazdu: 0,00 zł

Możliwość negocjacji ceny

Certyfikowany przez KUUMA.pl

Minimalna wartość zamówienia: 150,00 zł

Mówię po angielsku

Wróć

Aktywny punkt

Usługodawca działający mobilnie

Usługodawca działający stacjonarnie

Usługodawca działający mobilnie i stacjonarnie

Usługobiorca

Mieszkańcy Warszawy mają dziś do wyboru szereg usług świadczonych przez stylistów. Niektórzy zastanawiają się więc – stylista ubioru czy fryzur? Tak naprawdę w tym zakresie nie powinno się dokonywać wyboru. Przydatne mogą okazać się rady jednego i drugiego, gdyż przecież się nie wykluczają, a wybierając się na ważną uroczystość, trzeba nie tylko ładnie się ubrać, ale też zadbać o modną fryzurę.

Aktualnie stylista fryzur i ubioru mają bardzo dużo pracy. Wielu ludzi, szczególnie w Warszawie, bardzo chętnie korzysta z takich usług. Okazji do modnego ubierania się i dążenia do tego, aby atrakcyjnie wyglądać, właściwie nie brakuje. Tego samego zdania są zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

Ważne spotkanie biznesowe, uroczystość rodzinna, spotkanie ze znajomymi w szczególnym miejscu, randka – wymieniać można w nieskończoność. To główne powody, dla których wielu ludzi z Warszawy decyduje się na zakupy ze stylistką, a później na spotkanie ze stylistą fryzur. Modny strój, w którym każdy element doskonale ze sobą współgra tworząc efektowną całość, kompozycję, to połowa sukcesu w czasie spotkania. Warto wobec tego z tych usług korzystać.

Modna fryzura ma ogromne znaczenie szczególnie dla kobiety, a coraz częściej również dla mężczyzn. Samodzielne strzyżenie jest niemożliwe. Tylko stylista potrafi doradzić, jaka fryzura pasuje do konkretnej osobowości, kształtu głowy, koloru oczu i kilku innych detali. Dzięki poradom najlepszych można nie tylko uzyskać naprawdę atrakcyjną fryzurę, ale też poczuć się atrakcyjnie.

Wobec powyższego nie ma sensu wybierać pomiędzy stylistą fryzur a ubioru. Najlepiej korzystać z usług jednego i drugiego. W Warszawie (Ochota, Stare Miasto, Praga, Żoliborz, Powiśle, Ursynów, Gocław itp.) swoje usługi świadczy stylista męski i damski. Stylista fryzur i stylista ubioru. Zazwyczaj jeden zajmuje się ubiorem, drugi fryzurą, więc należałoby spotkać się w dwóch różnych terminach, z zupełnie innymi osobami. Jednak naprawdę warto.

Chcąc znaleźć stylistę nie trzeba posługiwać się hasłami personal shoper i podobnymi. Wystarczy zajrzeć na stronę kuuma.pl i tam zapoznać się z ofertami.