Zaloguj / Zarejestruj Dla usługodawców

Wyszukaj Usługodawcę

Wyszukaj po dacie:

Ewelina Werecka Osobista Stylistka

Działalność mobilna i stacjonarna
Stylista

Minimalny koszt dojazdu: 50,00 zł

Certyfikowany przez KUUMA.pl

Minimalna wartość zamówienia: 0,00 zł

Mówię po angielsku

Wróć

Aktywny punkt

Usługodawca działający mobilnie

Usługodawca działający stacjonarnie

Usługodawca działający mobilnie i stacjonarnie

Usługobiorca

W tak dużym mieście, jak Szczecin, usługi stylistki fryzur czy ubrań cieszą się niemałym zainteresowaniem. To oznacza, że coraz większej liczbie osób zależy na ładnym, estetycznym wyglądzie. Trudno się temu dziwić. Aktualnie atrakcyjny wygląd jest bardzo ważną sprawą. Wymaga się tego w wielu życiowych sytuacjach. Praca, ważne rodzinne uroczystości, randki, spotkania biznesowe – wszystko to są powody, dla których zarówno kobiety, jak i mężczyźni nieco uważniej spoglądają w lustro.

Profesjonalna stylistka świadcząca usługi w Szczecinie może mieć swój punkt, ale nie musi. W końcu to sprawy, które wymagają wizyty w domu klientki czy klienta, a także w sklepach, bo przecież porady związane ze stylizacją nie zawsze skupiają się wyłącznie na suchej teorii, ale też na praktyce. Utalentowany stylista podpowiada, jakie ubrania będą odpowiednie, które fasony wybierać. Robi to właśnie podczas wspólnych zakupów. Także własny punkt obsługi klientów właściwie nie jest tu konieczny.

Stylista ubioru zwykle zagląda do szafy klienta, sprawdza, w co się ubiera, jakie ubrania posiada, ocenia co się nadaje. Poza tym wybiera się z nim do sklepu, proponuje nowości, pokazuje, w co powinien się ubierać, co pasuje do jego figury, do konkretnych okoliczności.

Z kolei stylista fryzur udziela rad w zakresie fryzury i właściwie też nie musi mieć swojego salonu. Dziś w modzie są usługi mobilne. Podpowiada, jak upinać włosy, radzi, jaki kolor pasuje do konkretnej osobowości czy koloru oczu. Korzystając z usług profesjonalnego stylisty, właściwie nie trzeba mieć swojego pomysłu na fryzurę. To on doradzi powie, jaka fryzura będzie najlepszym wyborem dla konkretnej osoby.

Chcąc znaleźć doświadczonego stylistę fryzur i ubioru warto rozejrzeć się w Internecie. Można w tym celu skorzystać z możliwości, jakie stwarza serwis kuuma.pl. To strona, na której gromadzona jest baza kontaktów do stylistów wraz z ofertami tego typu usług. Tu zainteresowani sprawdzą, ile kosztują takie usługi i umówią się na spotkanie.

Jeśli poszukujesz mobilnego stylistę w Szczecinie (Północ, Prawobrzeże, Śródmieście, Zachód), zapraszamy do zapoznania się ofertami naszych usługodawców!