Zaloguj / Zarejestruj Dla usługodawców

Wyszukaj Usługodawcę

Wyszukaj po dacie:

Lista wyszukiwania jest pusta.
Spróbuj wybrać inne kryteria wyszukiwania.

W Poznaniu dziś zainteresowani mogą korzystać z usług, jakie świadczy stylista ubioru i fryzur. Jest to osoba kompetentna, wykształcona i doświadczona w zakresie stylizowania fryzur i ubioru. Doskonale radzi sobie z każdym wyzwaniem, pomaga klientom dobierać ubrania, a także fryzury, nie zapominając ani o tym, co modne, ani tym bardziej o predyspozycjach i potrzebach klientów. Tak więc chcąc ubierać się modnie i nosić tylko fryzury zgodne z obowiązującymi trendami, nie pozostaje nic innego, jak tylko skorzystać z rady fachowca.

Poznań to duże miasto i właściwie można byłoby z łatwością znaleźć stylistę, który zaprasza do swojego salonu czy studio, w celu skorzystania z usług uwzględnionych w ofercie. Jednak dziś modne są usługi stylistów świadczone w domach ich klientów lub w innych miejscach. Aktualnie stylista chodzi na zakupy z klientem, robi przegląd jego szafy, doradza mu jak się ubierać, jak łączyć poszczególne elementy garderoby, jakie kolory wybierać. Udziela też informacji, jakie w danym momencie obowiązują trendy.

Dziś nawet stylista fryzur nie musi mieć luksusowego salonu, aby móc udzielić wskazówek w zakresie właściwej fryzury – cięcia, koloru, modelowania włosów. Jest w stanie doradzać w domu klienta, tam też może przeprowadzić całkowitą metamorfozę na jego głowie – wszystkie niezbędne narzędzia i kosmetyki ma zawsze przy sobie.

Mobilne usługi stylisty świadczone na terenie Poznania to wygoda dla osób, które nie mają czasu na dojazdy do salonu czy po prostu wolą korzystać z pomocy specjalisty w zaciszu własnego domu. Jest to wygodne pod wieloma względami. Styliści wykonujący swoją pracę mobilnie też nie narzekają. Ostatnimi czasy popularną usługą są zakupy ze stylistą. Lokalizacja świadczenia usług jest w tym przypadku wręcz nieograniczona.

Każdy, kto szuka dobrego stylisty w Poznaniu, powinien zajrzeć na stronę kuuma.pl. Tam zgromadzono bazę kontaktów do najlepszych stylistów z Poznania (Jeżyce, Wilda, Łazarz, Rataje, Strzeszyn, Podolany, Smochowice, Piątkowo), którzy oferują obsługę w domu klienta. Na stronie znaleźć też można przykładowe cenniki.