Zaloguj / Zarejestruj Dla usługodawców

Wyszukaj Usługodawcę

Wyszukaj po dacie:

Ewelina Werecka Osobista Stylistka

Działalność mobilna i stacjonarna
Stylista

Minimalny koszt dojazdu: 50,00 zł

Certyfikowany przez KUUMA.pl

Minimalna wartość zamówienia: 0,00 zł

Mówię po angielsku

Wróć

Aktywny punkt

Usługodawca działający mobilnie

Usługodawca działający stacjonarnie

Usługodawca działający mobilnie i stacjonarnie

Usługobiorca

Tyle mówi się o tym, że chcąc skorzystać z usług, jakie świadczy stylistka, trzeba koniecznie rozejrzeć się za profesjonalistą. Okazuje się natomiast, że nie wszyscy wiedzą nawet, czym konkretnie charakteryzuje się profesjonalny stylista, a szkoda, bo przez to mają problem z dokonaniem wyboru tego właściwego.

Otóż profesjonalny stylista fryzur i ubioru ma przede wszystkim kwalifikacje, kompetencje, odpowiednią wiedzę do świadczenia usług w zakresie stylizowania fryzur. Wyróżnia się też wieloletnim doświadczeniem w branży. Ma liczne certyfikaty i dyplomy, a przyjeżdżając do klienta do domu, zapewnia mu kompleksową obsługę w zakresie stylizacji fryzury i ubioru. Profesjonalista jest w stanie w zupełnie dowolnym miejscu wyświadczyć szereg usług – przystrzyc włosy, wykonać koloryzację, ułożyć włosy, dobrać odpowiedni strój, doradzić, jakie ubrania powinno się wybierać i na co zwracać uwagę. To tylko niektóre czynności, jakie stylista może wykonać w dowolnym miejscu, nawet w domu klienta. Zwykle ma ze sobą niezbędny sprzęt i narzędzia. Świadczy usługi na wysokim poziomie. Dzięki temu klient nie odczuwa różnicy między usługami, z jakich ma możliwość korzystać w salonie a tymi, z których korzysta w swoim domu.

Profesjonalny stylista ubioru i fryzur to specjalista, który poradzi sobie z każdym zadaniem w zakresie stylizacji fryzury czy stroju. Dziś takie usługi jak personal shoper są niezwykle popularne. Wielu ludzi – kobiet i mężczyzn – rozgląda się za profesjonalnym stylistą, aby ten pomógł dobrać fryzurę czy strój na konkretną okazję, czasem bez powodu, tak po prostu, na co dzień. Wiele osób wybiera się ze specjalistą na zakupy, aby ten pomógł wybrać tylko te ubrania, które faktycznie do nich pasują. To dobre rozwiązanie. Usługa ta mieści się w ofercie profesjonalnych stylistów. Jeżeli chcesz poznać pełną ofertę stylisty wraz z cennikiem, zajrzyj na stronę kuuma.pl. Witryna ta gromadzi pokaźną bazę kontaktów do najlepszych stylistów z Gorzowa Wielkopolskiego (Zamoście, Karnin, Zakanale, Siedlice).