Zaloguj / Zarejestruj Dla usługodawców

Wyszukaj Usługodawcę

Wyszukaj po dacie:

Lista wyszukiwania jest pusta.
Spróbuj wybrać inne kryteria wyszukiwania.

Osoby, które nie miały okazji korzystać z usług stylisty, dopytują, dlaczego warto to robić. Wydaje im się, że to strata pieniędzy, ale jest wręcz przeciwnie. Otóż trzeba przede wszystkim pamiętać o tym, że doświadczona stylistka doradzi jak się ubierać, jak łączyć poszczególne elementy garderoby, jakie ubrania kupować. Ona nie ma zamiaru naciągać na drogie ubrania czy przebierać ludzi za klownów. Jej zadaniem jest świadczenie pomocy w zakresie modnego, ale też dopasowanego do gustu i predyspozycji konkretnej osoby.

Aktualnie stylista to dobry przyjaciel dla swoich klientów. To osoba, która zna się na modzie, a przy okazji wie, jak dobierać poszczególne elementy odzieży. Orientuje się, co na jakie okazje pasuje. Zna też stylizacje, które bez problemu dopasują się do potrzeb współczesnego klienta mieszkającego w większym mieście jak Białystok i małym miasteczku.

Istnieje wiele powodów, dla których warto korzystać z usług, jakie może wyświadczyć stylista fryzur i ubioru. Chcąc dobrze wyglądać czasem warto pokusić się o takie właśnie rady. Wielu ludzi z nich rezygnuje i niestety nie zawsze dobrze się to kończy. Oczywiście nie chodzi tu o to, aby za każdym wyjściem na jakąś uroczystość dzwonić po stylistę ubioru, ale warto spotkać się z nim w celu ustalenia, jaki fason najbardziej pasuje do konkretnej figury, w jakich kolorach danej osobie będzie do twarzy i kilku innych szczegółów. Od czasu do czasu wspólne zakupy ze stylistą nie zaszkodzą, ale to już indywidualna sprawa.

Niektórzy sprawują ważne funkcje, na przykład prowadzą własną działalność gospodarczą – w każdym razie są sytuacje, w których powinni zadbać o siebie nieco bardziej, bo ich wygląd ma automatycznie wpływ na wizerunek ich firmy. Wówczas tym bardziej korzyścią będzie dla nich korzystanie z tego typu usług. I w tym wypadku są one szczególnie wskazane.

Pod hasłem personal shoper znaleźć można stylistów ubioru, a posługując się innymi słowami dotrzeć do oferty stylistów fryzur. Zaglądając na stronę kuuma.pl, dotrzemy do oferty jednych i drugich. To strona, która gromadzi bazę kontaktów do mobilnych stylistów, którzy gotowi są dojechać w każde miejsce, aby móc doradzać swoim klientom.

Jeśli poszukujesz mobilnego stylistę w Białymstoku (Nowe Miasto, Bojary, Śródmieście), zapraszamy do zapoznania się ofertami naszych usługodawców!