Zaloguj / Zarejestruj Dla usługodawców

Wyszukaj Usługodawcę

Wyszukaj po dacie:

Masaż mobilny. Manufaktura ciała

Działalność mobilna i stacjonarna
Kosmetyka Pedicure Masaż Manicure

Minimalny koszt dojazdu: 0,00 zł

Możliwość negocjacji ceny

Minimalna wartość zamówienia: 60,00 zł

Kosmetologia Perla

Działalność mobilna
Kosmetyka Manicure Pedicure

Minimalny koszt dojazdu: 0,00 zł

Minimalna wartość zamówienia: 100,00 zł

Wróć

Aktywny punkt

Usługodawca działający mobilnie

Usługodawca działający stacjonarnie

Usługodawca działający mobilnie i stacjonarnie

Usługobiorca

Chcąc zadbać o swoje stopy, wcale nie trzeba umawiać się na wizytę w luksusowym gabinecie kosmetycznym w Warszawie czy w jakimś SPA. Równie dobrze z tych samych zabiegów skorzystać można we własnym domu. Wystarczy tylko rozejrzeć się za mobilną pedikiurzystką, a jest ich ostatnio coraz więcej zarówno w Warszawie, jak i w pozostałych miastach zlokalizowanych na terenie praktycznie całego kraju.

Dbanie o stopy we własnym domu nie zawsze oznacza zupełnie samodzielne wykonywanie zabiegów. Mobilne pedikiurzystki z chęcią dojeżdżają do wskazanych miejsc na terenie Warszawy, aby tam wyświadczyć swoje usługi na wysokim poziomie. Zabierają ze sobą odpowiednie urządzenia i narzędzia pracy, a także kosmetyki i pozostałe materiały, aby uzyskać jak najlepszy efekt i tym samym w pełni usatysfakcjonować klientki.

Dziś w swoim domu kobiety mogą korzystać z takich zabiegów jak pedicure leczniczy, pedicure frezarkowy, pedicure podologiczny, pedicure medyczny czy pedicure kwasowy. Wszystkie te zabiegi mają na celu poprawę kondycji i wyglądu stóp. Poza tym klientki coraz częściej decydują się na pedicure hybrydowy, który pozwala na wyjątkową trwałość pięknie pomalowanych paznokci.. Czynności te nie są możliwe do wykonania samodzielnie. Trzeba mieć odpowiednie narzędzia i materiały. Stąd usługi mobilnych pedikiurzystek stale zdobywają popularność.

Nie ma większego znaczenia czy kobieta decyduje się na pedicure w domu czy w gabinecie. Nawet w zaciszu własnego domu może poczuć klimat luksusowego salonu, w którym pedikiurzystka zapewnia kompleksową i zarazem profesjonalną obsługę. Jakość jest ta sama, a niektóre panie twierdzą, że są bardziej zadowolone z obsługi w domu, niż w zatłoczonym gabinecie. Przede wszystkim mogą czuć się swobodnie.

Jeżeli nie wiesz, gdzie szukać mobilnej pedikiurzystki, zajrzyj na stronę kuuma.pl. Tu można znaleźć największą bazę pedikiurzystek świadczących usługi w tym zakresie na terenie Warszawy (Ochota, Stare Miasto, Praga, Żoliborz, Powiśle, Ursynów, Gocław itp.) i okolic.