Zaloguj / Zarejestruj Dla usługodawców

Wyszukaj Usługodawcę

Wyszukaj po dacie:

Lista wyszukiwania jest pusta.
Spróbuj wybrać inne kryteria wyszukiwania.

Mieszkanki Rzeszowa dziś już nie muszą umawiać się do pedikiurzystki pracującej w salonie kosmetycznym oddalonym o niemałą liczbę kilometrów od ich miejsca zamieszkania. Jeżeli tylko zechcą, mogą zamówić tę usługę do domu. Jak to możliwe? Aktualnie modne stają się usługi mobilne świadczone w domu klienta. Dotyczą one również pedicure.

Ostatnimi czasy pedicure w domu klientek staje się usługą coraz popularniejszą i chętnie wybieraną przez kobiety nie tylko z Rzeszowa, ale i okolic. Nic w tym dziwnego. Jakość świadczonych usług jest równie wysoka, jak w profesjonalnym salonie, a ceny znacznie niższe. W tym wypadku pedikiurzystka może zatrzymać przy sobie klientki wyłącznie jakością wykonywanych czynności. Nie zaprezentuje luksusowo urządzonego gabinetu, czy profesjonalnych urządzeń, z których częściowo i tak nie korzysta – mają tylko sprawiać dobre wrażenie, reklamować to miejsce. Dlatego mobilne pedikiurzystki zdecydowanie bardziej angażują się w swoją pracę, cenią swój czas i czas swoich klientek.

Jakie usługi wchodzą w ofertę pedicure mobilnego? Na liście propozycji znaleźć można takie jak: pedicure hybrydowy (bardzo popularny od kilku lat), pedicure leczniczy, pedicure frezarkowy, pedicure podologiczny, pedicure medyczny, a także pedicure kwasowy. Z tak szeroką ofertą usług spotkać się można w wizytówce niemal każdej mobilnej pedikiurzystki. Różne mogą być tylko ceny. Zresztą każda z pań ma szasnę się o tym przekonać. Wystarczy sprawdzić, ile kosztuje pedicure u kosmetyczki a ile u kosmetyczki wykonującej pedicure u klientki.

W Rzeszowie swoje usługi w zakresie mobilnego pedicure świadczy wiele pedikiurzystek. Trzeba więc dokonać wyboru jednej. Dzięki bazie tego typu usługodawców można z łatwością znaleźć najlepszą specjalistkę – stylistkę paznokci – i praktycznie za chwilę umówić się na spotkanie. Terminy oczekiwania są dość krótkie. Zazwyczaj stałe klientki mogą liczyć na rabaty. Powodów, dla których warto korzystać z usługi mobilnego pedicure w Rzeszowie jest wiele.

Jeśli chcesz skorzystać z usług profesjonalnej, mobilnej pedikiurzystki z Rzeszowa (Staromieście, Śródmieście, Zaszkole, Pobitno), zapraszamy do zapoznania się z fachowcami na naszym portalu!