Zaloguj / Zarejestruj Dla usługodawców

Wyszukaj Usługodawcę

Wyszukaj po dacie:

Lista wyszukiwania jest pusta.
Spróbuj wybrać inne kryteria wyszukiwania.

Korzystanie z usługi, jaką jest pedicure u kosmetyczki to strata mniej więcej 3 godzin. Kobieta musi przygotować się do spotkania, dojechać, znaleźć miejsce parkingowe, czasem zaczekać w kolejce, a po wykonanym zabiegu jeszcze wrócić do domu. Szczególnie w godzinach szczytu trudno jest przejechać z jednego końca Olsztyna na drugi, więc czasem sam dojazd zajmuje prawie godzinę. To dlatego wiele pań decyduje się na usługę mobilnego pedicure. Kobiety wolą, żeby to pedikiurzystka stała w korkach i martwiła się, czy dojedzie na czas. Okazuje się jednak, że korzystanie z mobilnych usług stylistki paznokci to wiele więcej korzyści dla klientki.

Pedikiurzystki oferują swoim klientkom pedicure hybrydowy, pedicure leczniczy, pedicure frezarkowy, pedicure podologiczny. Zachęcają również, aby kobiety korzystały też z innych usług, do których zaliczyć można pedicure medyczny oraz pedicure kwasowy. Usługi te nie wymagają zastosowania ciężkiego sprzętu czy dużych urządzeń. Pilniczki, lampy, lakiery i inne tego typu narzędzia pedikiurzystka może zabrać ze sobą w jednym kufrze. Od klientki będzie oczekiwała tylko trochę miejsca w pokoju z dobrym oświetleniem, a często nawet i dodatkowe oświetlenie ma ze sobą.

Pedicure z dojazdem do domu klientki cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Usługa ta poziomem nie odbiega od tej świadczonej w gabinecie kosmetycznym. Dlatego panie chcąc jednocześnie zaoszczędzić czas i pieniądze, decydują się zamówić te usługi do swojego domu. Wiele z nich robi to regularnie. W końcu zadbane paznokcie, a co za tym idzie, całe stopy, to w przypadku kobiety bardzo ważna sprawa. Nie wszystkie mają czas na to, aby zająć się tym osobiście, ani też dojechać na miejsce. Stąd decydują się właśnie na to nowoczesne rozwiązanie, z którym wiąże się szereg korzyści.

W Olsztynie znaleźć można wiele mobilnych pedikiurzystek. Nie wszystkie mają tak samo duże doświadczenie, dlatego lepiej porównać przynajmniej kilka z nich i zdecydować się na tę właściwą, kompetentną i oferującą usługi na wysokim poziomie.

Jeśli chcesz skorzystać z usług mobilnej pedikiurzystki w Olsztynie (Nad Jeziorem Długim, Likusy, Podleśna, Pieczewo), zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługodawcami.