Zaloguj / Zarejestruj Dla usługodawców

Wyszukaj Usługodawcę

Wyszukaj po dacie:

Lista wyszukiwania jest pusta.
Spróbuj wybrać inne kryteria wyszukiwania.

Kobiety chętnie korzystają z usług pedikiurzystki, która wykonuje pedicure zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami. Jedne idą do luksusowego gabinetu kosmetycznego, inne postanawiają zamówić tę usługę do własnego domu. Wiele pań zastanawia się, czy korzystanie z usług mobilnej pedikiurzystki to dobry pomysł. Powodów, dla których warto umówić się ze stylistką paznokci w zaciszu własnego domu, jest wiele.

Korzystanie z usług mobilnej pedikiurzystki to przede wszystkim oszczędność czasu. Nie trzeba go tracić na przygotowanie się do wyjścia, dojazd i szukanie parkingu. Kraków to duże miasto, więc dojazd i powrót zajmować może naprawdę dużo czasu. Kolejna sprawa to oszczędność pieniędzy. Mobilne pedikiurzystki nie cenią się tak wysoko, jak te pracujące w profesjonalnym salonie. Co więcej, ich reklamą jest wysoka jakość świadczonych usług, a nie luksusowo urządzone wnętrza i drogi sprzęt, który właściwie stanowi tylko ozdobę. Korzystanie z tych usług w domu to też wygoda dla klientki i poczucie pełnej obsługi ze strony pedikiurzystki.

Na długiej liście usług, jakie pedikiurzystka może wykonać w zaciszu domu swojej klientki znaleźć można: pedicure hybrydowy, pedicure leczniczy, pedicure frezarkowy, pedicure podologiczny, pedicure medyczny czy pedicure kwasowy. Doświadczona stylistka od paznokci jest w stanie pomalować je na dowolny kolor, wykonać modne wzorki i inne zdobienia. Poza tym kształtuje płytkę paznokcia, aby efekt był w stu procentach zadowalający klientkę. Oferta świadczonych usług w zakresie pedicure jest wobec tego bardzo szeroka.

Profesjonalny pedicure w domu odbywa się przy użyciu tak samo wysokiej jakości produktów kosmetycznych i materiałów, jak w przypadku świadczenia tej usługi w salonie. Pedikiurzystka zabiera ze sobą niezbędne narzędzia, pilniki, frezarki, końcówki do frezarki, cążki i inne. W domu klientki potrzebuje jedynie miejsca, aby wszystkie te narzędzia rozłożyć. Dzięki temu klientka może poczuć się, jakby robiła pedicure u kosmetyczki w jej gabinecie.

Jeśli chcesz skorzystać z usług profesjonalnej, mobilnej pedikiurzystki z Krakowa (Kazimierz, Nowa Huta, Bieżanów, Prądnik), zapraszamy do zapoznania się z fachowcami na naszym portalu!