Zaloguj / Zarejestruj Dla usługodawców

Wyszukaj Usługodawcę

Wyszukaj po dacie:

Lista wyszukiwania jest pusta.
Spróbuj wybrać inne kryteria wyszukiwania.

W Gdańsku kobiety coraz częściej korzystają z usług pedikiurzystki, ale jak się okazuje, nie w stacjonarnym gabinecie, a w zaciszu własnego domu. Jak to możliwe? Dziś takie usługi świadczone są przez coraz większą liczbę kosmetyczek. Znaleźć je można przede wszystkim w Internecie, również w specjalnie przygotowanych serwisach z bazą mobilnych pedikiurzystek.

Zaletą usługi świadczonej w domu jest przede wszystkim bardzo duża oszczędność czasu. Nie trzeba tracić go na dojazd do gabinetu, ani też na specjalne przygotowania. Kobiety cieszą się z tego, że nie muszą „tłuc się” kilkoma autobusami, czy szukać miejsca parkingowego, jeżeli zamierzają jechać autem. Korzystanie z usług mobilnej pedikiurzystki to same korzyści.

W ofercie tego typu usług znaleźć można takie jak: pedicure hybrydowy, pedicure leczniczy, pedicure frezarkowy, pedicure podologiczny, pedicure medyczny, a także pedicure kwasowy. Każda z pań znajdzie coś dla siebie. Pedikiurzystka przyjeżdża na miejsce z własnym kuferkiem, w którym ma wszystkie niezbędne narzędzia i lakiery, dzięki czemu może bez problemu w zupełnie dowolnej przestrzeni wykonać efektowny pedicure jak w profesjonalnym gabinecie.

Nie wszystkie kobiety mają czas lub po prostu chcą korzystać z usług pedikiurzystki w gabinecie. Dla niektórych tego typu miejsca są zbyt zatłoczone, nie pozwalają im w pełni się zrelaksować. Wiele pań ceni sobie atuty domowego zacisza. Dlatego odważnie i chętnie rezygnują z pedicure u kosmetyczki i postanawiają zamówić pedikiurzystkę do domu. Czasem ponoszą z tego tytułu dodatkowe koszty, niekiedy dojazd jest za darmo.

Pod hasłem pedicure cena znaleźć można różne cenniki, ale trzeba podejść do nich z dystansem. Każda pedikiurzystka wycenia je indywidualnie. Można natomiast spodziewać się nieco niższych cen niż w profesjonalnym gabinecie. To jeden z powodów, dla którego tak wiele kobiet decyduje się właśnie na usługi mobilne. Kobiety lubią regularnie korzystać z pomocy doświadczonej pedikiurzystki, ale nie chcą też ponosić z tego tytułu zbyt dużych kosztów.

Jeśli chcesz skorzystać z usług mobilnej pedikiurzystki w Gdańsku (Chełm, Oliwa, Śródmieście, Wrzeszcz), zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługodawcami.