Zaloguj / Zarejestruj Dla usługodawców

Wyszukaj Usługodawcę

Wyszukaj po dacie:

Lista wyszukiwania jest pusta.
Spróbuj wybrać inne kryteria wyszukiwania.

Usługi pedikiurzystki świadczone mobilnie to świetna alternatywa dla usług oferowanych w stacjonarnym gabinecie. Jedne kobiety mają więcej wolnego czasu w ciągu dnia, inne mniej, a korzystanie z tego nowoczesnego rozwiązania rodzi same korzyści, nie tylko związane z oszczędnością czasu. Mobilny pedicure to bardzo dobry sposób na zadbanie o swoje paznokcie i tym samym stopy. To bardzo wygodna opcja dla każdej kobiety.

Zdawać by się mogło, że pedicure u kosmetyczki jest usługą świadczoną na wyższym poziomie niż w domu klientki. Tymczasem pod tym względem różnic nie ma, a przynajmniej nie jest to standard. Mobilne pedikiurzystki oferują szereg usług pozwalających uzyskać satysfakcjonujący, piękny efekt. Zachęcają do tego, aby kobiety decydowały się na pedicure hybrydowy, który ostatnimi czasy jest bardzo popularny. Poza tym proponują pedicure leczniczy, pedicure frezarkowy, pedicure podologiczny, pedicure medyczny, a także pedicure kwasowy. Poszczególne zabiegi wykonywane są z należytą starannością, przez pedikiurzystki z większym lub mniejszym doświadczeniem. Wybór Speckalistki należy do klientki.

Pedikiurzystka zabiera ze sobą sterylne narzędzia, pilniczki, cążki, frezarkę i materiały niezbędne do wykonania efektownego pedicure. Wszystko jest w stanie pomieścić w jednym, solidnym kufrze. Dzięki wysokiej jakości produktom, którymi się posługuje, może wykonać piękny i trwały pedicure w domu na każdą okazję i bez konkretnego powodu.

Kobiety często wpisują do wyszukiwarki internetowej słowa pedicure cena, ponieważ chcą zorientować się, ile taka usługa kosztuje. Okazuje się, że ceny wcale nie są wysokie, a już na pewno nie wyższe niż w gabinetach, mówi się nawet, że mobilne usługi pedicure są zdecydowanie tańsze niż w gabinetach stacjonarnych. To wobec tego kolejny powód do korzystania z tych usług. Niektóre kobiety właśnie dlatego i z powodu dużej oszczędności czasu, decydują się na regularne zamawianie mobilnej pedikiurzystki. Zdarza się nawet, że kilka pań zbiera się w domu u jednej z nich i w swoim gronie korzystają z tych usług. W Białymstoku działa coraz więcej mobilnych pedikiurzystek.

Jeśli chcesz skorzystać z usług mobilnej pedikiurzystki w Białymstoku (Nowe Miasto, Bojary, Śródmieście), zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługodawcami.