Zaloguj / Zarejestruj Dla usługodawców

Wyszukaj Usługodawcę

Wyszukaj po dacie:

"Na Bosaka" Pielęgnaacja stóp

Działalność mobilna
Pedicure

Minimalny koszt dojazdu: 10,00 zł

Możliwość negocjacji ceny

Minimalna wartość zamówienia: 0,00 zł

Mówię po angielsku

Profesjonalista w pracy

1 opinii

Działalność stacjonarna
Trener personalny

Usługi stacjonarne

Stylowe Kształty

Działalność mobilna i stacjonarna
Stylista

Minimalny koszt dojazdu: 0,00 zł

Możliwość negocjacji ceny

Minimalna wartość zamówienia: 95,00 zł

Mówię po angielsku

Noviti Mariola Kowalska

Działalność mobilna
Stylista

Minimalny koszt dojazdu: 0,00 zł

Możliwość negocjacji ceny

Minimalna wartość zamówienia: 200,00 zł

Mówię po angielsku

Wróć

Aktywny punkt

Usługodawca działający mobilnie

Usługodawca działający stacjonarnie

Usługodawca działający mobilnie i stacjonarnie

Usługobiorca

Zorganizuj własny „babski wieczór”, zamawiając profesjonalne mobilne usługi dla Twojej urody w Opolu

Dawniej kobiety spotykały się częściej we własnym gronie na przykład podczas haftowania albo wykonywania różnego rodzaju sezonowych prac. Obecnie takie zgromadzenia możemy obserwować raczej na obszarze obcych nam kultur. Na przykład muzułmańskie kobiety gromadzą się w popularnych łaźniach zwanych hammamami. Jest to dla nich czas, kiedy mogą wymieniać się doświadczeniami i spostrzeżeniami, żartować, dbać o urodę. Dzięki mobilnym specjalistom z Opola, którzy mogą przeprowadzić zabiegi pielęgnacyjne dla Twojej urody w Twoim domu, możecie urządzić sobie choć namiastkę prawdziwego „babskiego wieczoru” i zadbać o chociaż chwilę czasu dla siebie w domowym gronie. 

Zabiegi urodowe w kobiecym kręgu

Pielęgnowanie skóry może być zatem zaledwie pretekstem do tego na co zazwyczaj brakuje czasu w znanej nam rzeczywistości. Moda i kanony urody zmieniają się na przestrzeni wieków, dekad i lat. Niezmienna pozostaje potrzeba spotykania się w kobiecym kręgu, której wartość doceniamy nierzadko jedynie podczas wykradzionych dla siebie chwil i tak zwanych „babskich wieczorów”. Mobilne usługi kosmetyczne w Opolu, usługi stylisty z dojazdem do klienta, czy profesjonalny manicure lub pedicure w domu pozwalają w tym zakresie połączyć przyjemne z pożytecznym. To także relaks, swoboda i poczucie wspólnoty w nowoczesnym wydaniu. Zbliża się wieczór panieński jednej z koleżanek? Usługi fryzjerskie w domu u klienta lub inne dostępne u nas usługi mobilnych specjalistów to wprost idealny pomysł na prezent!

W gabinecie albo w domu – profesjonalne usługi kosmetyczne i inne w Opolu

Nie musisz obawiać się, że nie znajdziesz czasu lub okazji, aby udać się do stylisty, czy kosmetyczki. Najlepsi profesjonaliści są dla Ciebie dostępni już teraz nie tylko w swoich gabinetach, ale też masz możliwość zarezerwowania ich usług online i skorzystania z nich we własnym domu. Wejdź na kuuma.pl i znajdź ofertę dla siebie.