Zaloguj / Zarejestruj Dla usługodawców

Wyszukaj Usługodawcę

Wyszukaj po dacie:

Lista wyszukiwania jest pusta.
Spróbuj wybrać inne kryteria wyszukiwania.

Mobilni specjaliści Olsztyn

Z roku na rok, zainteresowanie usługami mobilnymi staje się coraz większe. Klienci coraz częściej dostrzegają zalety takiego rozwiązania. Brak konieczności czasochłonnego dojazdu, możliwość korzystania z własnych, domowych wygód oraz poczucie pełnego komfortu skłaniają do tego, aby skorzystać z usług mobilnych specjalistów. 

Internetowy portal Kuuma.pl gromadzi oferty mobilnych usługodawców z takich kategorii jak dietetyka, fryzjerstwo, stylizacja, manicure oraz wiele innych. U nas łatwo i szybko możesz znaleźć doświadczonego specjalistę, który oferuje usługi z dojazdem do klienta. Oszczędź swój cenne czas, wybierając mobilnych specjalistów z Twojego rejonu!

Usługi stylisty w domu klienta Olsztyn

Poszukujesz sprawdzonego stylisty, dzięki któremu Twój codzienny look zyska nowy charakter, a Ty poczujesz przypływ pewności siebie? Mobilny stylista dojeżdża do domu klienta i pomaga mu ukształtować własny wizerunek, między innymi doradzając w doborze odpowiednich ubrań oraz dodatków. To świetny wybór dla każdego, kto chce wyróżnić się doskonałym wyglądem i perfekcyjnie dopasowanymi stylizacjami!

Mobilne usługi fryzjerskie Olsztyn

Chcesz odświeżyć swoją fryzurę, zmienić kolor włosów lub całkowicie odmienić swój look? Nie musisz odwiedzić fryzjera – to fryzjer może odwiedzić Ciebie! Dzięki nowoczesnym, przenośnym urządzeniom, mobilni fryzjerzy mogą odwiedzać swoich klientów w ich własnym, domowym zaciszu. Skorzystaj z mobilnych usług fryzjerskich i uzyskaj nową fryzurę bez wychodzenia z domu! 

Masażysta z dojazdem Olsztyn

Profesjonalny masażysta nie potrzebuje dużej ilości sprzętu, aby móc wykonywać swoje usługi. Przenośne łóżko do masażu oraz sprawne, doświadczone ręce masażysty w zupełności wystarczą! Masażysta z dojazdem Olsztyn to usługa dedykowana klientom, którzy zmagają się z bólem kręgosłupa, bólem mięśni lub po prostu pragną się zrelaksować we własnych, domowych pieleszach. Na Kuuma.pl znajdziesz najlepszych mobilnych masażystów z każdego rejonu Polski!