Zaloguj / Zarejestruj Dla usługodawców

Wyszukaj Usługodawcę

Wyszukaj po dacie:

Trener personalny Filip Kwaśnicki

Działalność mobilna i stacjonarna
Trener personalny Masaż Dietetyka

Minimalny koszt dojazdu: 0,00 zł

Możliwość negocjacji ceny

Minimalna wartość zamówienia: 99,00 zł

Mówię po angielsku

monika.bodymassage&training

Działalność stacjonarna
Masaż Kosmetyka

Usługi stacjonarne

Mówię po angielsku

Wróć

Aktywny punkt

Usługodawca działający mobilnie

Usługodawca działający stacjonarnie

Usługodawca działający mobilnie i stacjonarnie

Usługobiorca

Warszawa wraz z jej dzielnicami (Ochota, Stare Miasto, Praga, Żoliborz, Powiśle, Ursynów, Gocław itp.), jest jednym z pierwszych miast w Polsce, w którym oferowano masaż z dojazdem do domu klienta. Tak jest do dziś i trzeba koniecznie podkreślić, że usługa ta cieszy się niemałym zainteresowaniem. Wiąże się z szeregiem korzyści, wobec czego trudno jest się jej oprzeć, tym bardziej że masaż ogólnie od zawsze był jednym z najchętniej wybieranych zabiegów. Dzięki niemu można się lepiej poczuć i jednocześnie powrócić do pełnej sprawności fizycznej.

Profesjonalny masaż w domu może być równie skuteczny i relaksujący jak ten wykonywany w luksusowym gabinecie czy SPA. Wszystko zależy od tego, kto się za niego zabiera. Dlatego decydując się na tę usługę, trzeba w pierwszej kolejności rozejrzeć się za masażystą z doświadczeniem i kompetencjami, który ma certyfikaty oraz inne dokumenty potwierdzające umiejętności i wiedzę w tym zakresie.

Niejeden masażysta z Warszawy oferuje swoim klientom szeroki wybór masaży. Wśród nich znajdują się następujące: masaż tybetański, masaż tajski, masaż balijski, masaż lomi lomi, masaż ajuwerdyjski, masaż aromaterapeutyczny i drenaż limfatyczny. Zainteresowani mają też możliwość skorzystania z takich zabiegów jak – masaż stemplami, masaż świecą, masaż gorącymi kamieniami oraz masaż bańką chińską. Wyróżnia się też masaż różnych części ciała jak na przykład masaż kręgosłupa, masaż stóp, masaż dłoni i stóp, a także masaż punktowy.

Ostatnimi czasy bardzo dużą popularnością cieszą się masaże, które pomagają powrócić do dobrej formy, jak i poprawiają samopoczucie. Stąd należy wymienić masaż dla kobiet w ciąży, masaż medyczny, masaż sportowy, masaż odchudzający, masaż relaksacyjny, masaż klasyczny, a także masaż kształtujący sylwetkę oraz masaż antycellulitowy.

Doświadczony masażysta ma bardzo szerokie możliwości w tym zakresie. Dlatego też jego oferta jest niezwykle urozmaicona, dopasowana do kobiet i mężczyzn w każdym wieku, z różnymi potrzebami względem tego zabiegu. Takiego trzeba szukać, a poszukiwania te może ułatwić serwis kuuma.pl.