Zaloguj / Zarejestruj Dla usługodawców

Wyszukaj Usługodawcę

Wyszukaj po dacie:

Lista wyszukiwania jest pusta.
Spróbuj wybrać inne kryteria wyszukiwania.

Jedną z usług, na którą coraz częściej decydują się kobiety i mężczyźni, jest masaż w domu. Brzmi to trochę niepoważnie, ponieważ wiele osób kojarzy ten zabieg z profesjonalnym salonem masażu i wykonywanie tych czynności w domu wydaje się zupełnie niemożliwe. W rzeczywistości natomiast jest to jak najbardziej do zrealizowania. Mobilni masażyści obsługują coraz większą liczbę osób – kobiet i mężczyzn w różnym wieku, a to za sprawą szerokiej oferty.

W ofercie dobrego masażysty można znaleźć masaż tybetańskimasaż balijski, masaż lomi lomi, masaż szwedzki, masaż ajuwerdyjski i wiele innych rodzajów masażu. Specjalista ten zaproponuje masaż kręgosłupa, masaż stóp, masaż dłoni i stóp, masaż punktowy czy drenaż limfatyczny. Jest w czym wybierać, dlatego każda kobieta i każdy mężczyzna znajdzie coś dla siebie.

Doświadczony masażysta proponuje swoim klientom masaż stemplami, masaż świecą, masaż bańką chińską, tajski i to, co chyba najbardziej uwielbiają klienci, masaż gorącymi kamieniami. Wybór jest duży i każdy klient ma prawo do samodzielnej decyzji. Ciekawe jest to, że tak duży zakres tych usług można bez problemu wykonać w zupełnie domowych warunkach. Profesjonalny masażysta zawsze ma przy sobie odpowiednie łóżko i narzędzia pracy, dzięki którym może wyświadczyć dowolną usługę z oferty na wysokim poziomie, na poziomie zbliżonym do jakości tych samych usług wykonywanych w profesjonalnym gabinecie masażu.

Masażysta w domu klienta może wykonać masaż dla kobiet w ciąży, masaż medyczny, masaż sportowy, masaż odchudzający, masaż relaksujący, masaż aromaterapeutyczny, a także masaż klasyczny czy masaż odchudzający. Na szczególną uwagę zasługuje tu również masaż antycellulitowy. Głównie kobiety korzystają z tej ostatniej opcji.

Doświadczonego masażystę można znaleźć między innymi w Szczecinie (Północ, Prawobrzeże, Śródmieście, Zachód). Wystarczy zajrzeć do Internetu, a konkretnie na stronę kuuma.pl. Gromadzi największą bazę kontaktów do mobilnych masażystów. Za pośrednictwem tej strony można łatwo i szybko znaleźć dobrego specjalistę od masażu.