Zaloguj / Zarejestruj Dla usługodawców

Wyszukaj Usługodawcę

Wyszukaj po dacie:

Lista wyszukiwania jest pusta.
Spróbuj wybrać inne kryteria wyszukiwania.

Masaż w dzisiejszych czasach jest usługą, z której chce korzystać coraz więcej osób. Okazuje się nawet, że niektórzy zamawiają ją do domu. Jak to możliwe? Dzieje się to za sprawą mobilnych masażystów. Ci podobnie jak pracujący w profesjonalnych gabinetach masażu, mają odpowiednie kwalifikacje, doświadczenie i certyfikaty, które wszystko to potwierdzają. Mogą w związku z tym świadczyć tego typu usługi na wysokim poziomie, na poziomie zbliżonym, a może nawet lepszym niż ten, z którym klienci stykają się w profesjonalnych salonach.

W ofercie doświadczonych mobilnych masażystów można znaleźć niemal wszystkie rodzaje masaży, jakie tylko da się wykonać w domu klienta. Wśród nich są: masaż tybetański, masaż tajski, masaż balijski, masaż lomi lomi, masaż szwedzki, masaż, a także drenaż limfatyczny.

Profesjonalny masażysta dojeżdżający do klienta ma ze sobą wszystko, czego może potrzebować do wykonania dowolnego masażu. Bez względu na to, czy klient życzy sobie masaż stemplami, masaż świecą, masaż gorącymi kamieniami czy masaż bańką chińską, masażysta wykona go na wysokim poziomie.

Korzystanie z usług mobilnego masażysty to niemal same korzyści. Jedną z nich jest to, że nie trzeba dojeżdżać do gabinetu i tracić na to czasu, stać w korkach czy szukać miejsca parkingowego. Tym sposobem można też zaoszczędzić, ponieważ zazwyczaj masaż w domu jest znacznie tańszy niż w gabinecie.

Profesjonalny masaż medyczny, masaż sportowy, masaż odchudzający, masaż relaksacyjny, masaż aromaterapeutyczny, masaż punktowy, masaż klasyczny, masaż kształtujący sylwetkę oraz masaż antycellulitowy to propozycje, na jakie może zdecydować się każdy, kto tylko ma chęć na odrobinę relaksu w zaciszu własnego domu. Takie zabiegi dziś cieszą się ogromną popularnością. W tak szerokiej ofercie masaży każdy znajdzie dla siebie odpowiedni.

Na stronie kuuma.pl można znaleźć niejedną ofertę mobilnego masażysty. Pozyskując w ten sposób kontakt do profesjonalisty, wystarczy tylko umówić się na konkretny termin. Baza masażystów jest stale uzupełniana. W Lublinie (Zemborzyce, Śródmieście, Dziesiąta) jest ich coraz więcej.