Zaloguj / Zarejestruj Dla usługodawców

Wyszukaj Usługodawcę

Wyszukaj po dacie:

Lista wyszukiwania jest pusta.
Spróbuj wybrać inne kryteria wyszukiwania.

Coraz więcej osób korzysta z masażu w zaciszu własnego domu. Usługa ta stała się popularna z wielu powodów. Dla niektórych to oszczędność pieniędzy, dla innych czasu. Wiadomo jednak, że wiąże się to również z szeregiem dodatkowych korzyści. Z domowego masażu dziś może korzystać każdy, kto tylko ma na to ochotę. Mobilni masażyści świadczą swoje usługi na terenie całej Polski, także w Krakowie.

 

Profesjonalny masaż w domu to usługa, która jakością wcale nie odbiega od tych świadczonych w gabinecie czy salonie. Cena jest z pewnością niższa, czasem tylko trzeba doliczyć dojazd. Dowolny masaż wykonywany w domu to niemal same korzyści. Nie można wobec tego dziwić się, że tak wielu ludzi decyduje się na ten właśnie wybór.

 

Oferta mobilnych masażystów jest bardzo szeroka. Profesjonalny masaż tybetański, masaż tajski, masaż balijski, masaż lomi lomi, masaż szwedzki, masaż ajuwerdyjski, drenaż limfatyczny – z tych i wielu innych masaży dziś mogą korzystać wszyscy zainteresowani mieszkańcy Krakowa i innych miast na terenie całej Polski. W ofercie najlepszych specjalistów można znaleźć masaż stemplami, masaż świecą, czy tak zwany masaż bańką chińską.

 

Coraz więcej kobiet i mężczyzn decyduje się na masaż kręgosłupa, masaż stóp lub też pakiet masaż dłoni i stóp. Każdy klient z reguły ma inne potrzeby, jeden chce masaż medyczny, drugi masaż kształtujący sylwetkę. Dobry masażysta jest w stanie spełnić oczekiwania każdego z nich. Ponadto oferuje też masaż dla kobiet w ciąży, masaż sportowy, masaż odchudzający, masaż relaksacyjny, czy masaż atycellulitowy.

 

Szukając doświadczonego i przede wszystkim kompetentnego masażysty w Krakowie (Kazimierz, Nowa Huta, Bieżanów, Prądnik), wystarczy zajrzeć na stronę internetową kuuma.pl. Tam można znaleźć szeroki wybór specjalistów wraz z informacjami o nich, a także z ich szczegółową ofertą. Strona jest na bieżąco uzupełniana nowymi propozycjami. W każdym momencie można znaleźć interesujący pakiet usług i wybrać ten najciekawszy, najtańszy, najlepszy – wszystko według uznania.