Zaloguj / Zarejestruj Dla usługodawców

Wyszukaj Usługodawcę

Wyszukaj po dacie:

Lista wyszukiwania jest pusta.
Spróbuj wybrać inne kryteria wyszukiwania.

Jedni korzystają z masażu w swoim miejscu zamieszkania, inni wolą to robić w profesjonalnym gabinecie. Pytanie – dlaczego masaż w domu jest usługą, z której warto korzystać? To oszczędność czasu i pieniędzy, ale przede wszystkim ogromna wygoda dla klienta. Chodzi mianowicie o to, że osoba, która decyduje się na masaż w zaciszu własnego domu, nie musi nigdzie jechać, może w komfortowej atmosferze poddać się temu wyjątkowemu zabiegowi i to o zupełnie dowolnej porze dnia. Mobilni masażyści mają elastyczne godziny pracy i dostosowują się do swoich klientów.

Oferta masażu jest skierowana zarówno do kobiet, jak i mężczyzn. Obejmuje następujące rodzaje masażu – masaż tybetański, masaż tajski, masaż balijski, masaż lomi lomi, masaż ajuwerdyjski, masaż aromaterapeutyczny i drenaż limfatyczny. Do zabiegów masażystom służą różne akcesoria i narzędzia. Stąd wyróżnia się także masaż stemplami, masaż świecą, masaż gorącymi kamieniami oraz masaż bańką chińską.

Profesjonalny masażysta ma ze sobą wszystko, czego może potrzebować, aby wyświadczyć tę usługę na wysokim poziomie. Dzięki temu jakość masażu jest taka sama, a może nawet i wyższa niż w gabinecie. Tak naprawdę miejsce wykonywanego zabiegu nie ma żadnego znaczenia i nie wpływa na poziom zadowolenia. Liczy się jakość samej usługi.

Ważne jest wobec powyższego, aby znaleźć doświadczonego masażystę z uprawnieniami i obszerną wiedzą w tym zakresie. Musi to być masażysta z certyfikatami i innymi dokumentami potwierdzającymi jego umiejętności.

Popularnością w ostatnich latach cieszą się następujące masaże – masaż medyczny, masaż sportowy, masaż odchudzający, masaż relaksacyjny, masaż klasyczny, masaż kształtujący sylwetkę, a także masaż antycellulitowy. Kobiety wybierają też masaż dla kobiet w ciąży. Każdy znajdzie w tej ofercie masaż, z którego będzie mógł skorzystać, a nawet korzystać regularnie.

Na stronie kuuma.pl można znaleźć doświadczonych masażystów świadczących usługi mobilnie. Jej zawartość jest stale aktualizowana. Umożliwia także porównanie wielu ofert obowiązujących w Kielcach (Łazy, Niewachlów, Schaby, Herby, Czarnów, Baranówek, Zalesie itp.) i okolicach. Tym sposobem można szybko znaleźć najlepszego specjalistę.