Zaloguj / Zarejestruj Dla usługodawców

Wyszukaj Usługodawcę

Wyszukaj po dacie:

Relaks

Działalność mobilna
Kosmetyka Masaż

Minimalny koszt dojazdu: 0,00 zł

Możliwość negocjacji ceny

Certyfikowany przez KUUMA.pl

Minimalna wartość zamówienia: 100,00 zł

Mówię po rosyjsku

Wróć

Aktywny punkt

Usługodawca działający mobilnie

Usługodawca działający stacjonarnie

Usługodawca działający mobilnie i stacjonarnie

Usługobiorca

Usługi mobilnego masażysty w Gdańsku to żadna nowość. Korzysta z nich wiele kobiet i wielu mężczyzn w różnym wieku. Ciekawe jest to, że masażysta nawet w domu swojego klienta może wykonać zupełnie dowolny masaż. Musi się tylko odpowiednio przygotować. Dlatego zazwyczaj podczas umawiania wizyty, masażysta prosi o kilka słów odnośnie oczekiwań klienta. Dzięki temu może zabrać ze sobą wszystko, czego będzie potrzebował, kiedy dotrze już na miejsce.

Ku wielkiemu zaskoczeniu, oferta masażu jest bardzo szeroka. Profesjonalista oferuje klientom masaż tybetański, masaż tajski, masaż balijski, a także masaż lomi lomi i inne. Proponuje też tak zwany masaż szwedzki i masaż ajuwerdyjski. Zaletą masaży wykonywanych przez profesjonalistów w zaciszu domów ich klientów jest to, że ci mogą się w pełni zrelaksować. Nie muszą znosić obecności innych osób, w tym klientów, którzy gdzieś tam za ścianą z niecierpliwością oczekują na swoją kolej.

Masażyści dojeżdżając do klienta, zabierają ze sobą niezbędne narzędzia pracy i przede wszystkim profesjonalne łóżko, dzięki czemu mogą wykonać każdy masaż niezależnie od indywidualnych oczekiwań czy zaistniałych potrzeb. Profesjonaliści oferują masaż kręgosłupa, masaż stóp, masaż pleców i innych części ciała. Ponadto mogą bez problemu wykonać masaż stemplami, masaż świecą czy masaż gorącymi kamieniami.

Wiele osób decyduje się na masaż medyczny, masaż sportowy, masaż odchudzający czy masaż relaksacyjny. Dodatkowo poleca się masaż dla kobiet w ciąży, który pomaga się zrelaksować i pozbyć bólu spowodowanego zbyt dużą wagą ciała. Oferta masaży jest skierowana do osób w każdym wieku.

Zarówno kobiety, jak i mężczyźni mogą bez problemu korzystać z usług doświadczonego masażysty i wcale nie muszą jechać do niego do gabinetu. Chcąc znaleźć dobrego masażystę warto zajrzeć na stronę kuuma.pl, na której bez problemu można zapoznać się z ofertą usług i cennikiem. Jeżeli jeszcze nie masz swojego zaufanego masażysty, rozejrzyj się za nim w serwisie i umów się na wizytę.