Zaloguj / Zarejestruj Dla usługodawców

Wyszukaj Usługodawcę

Wyszukaj po dacie:

Lista wyszukiwania jest pusta.
Spróbuj wybrać inne kryteria wyszukiwania.

Dla jednych przesada, dla innych standard, usługa, która przynosi odprężenie i poprawę sprawności fizycznej – mowa tu o profesjonalnym masażu wykonywanym w domu klienta. To świetna alternatywa dla masażu w luksusowym gabinecie czy SPA. Jest przede wszystkim tańszą opcją, która wiąże się też z dużą oszczędnością czasu.

Każdy przyzna, że masaż w domu to wygoda. Nie trzeba jechać do gabinetu, który może być przecież oddalony o dość dużą liczbę kilometrów. W końcu Bydgoszcz to duże miasto i gabinety są rozmieszczone w różnych jego częściach. Nie trzeba też stać w korkach, szukać miejsca parkingowego. Co najważniejsze, korzystanie z tego zabiegu można spokojnie pogodzić z pracą i innymi obowiązkami. Mobilni masażyści mają elastyczne godziny pracy.

W ofercie masażystów ku wielkiemu zaskoczeniu są takie zabiegi jak – masaż tybetański, masaż tajski, masaż balijski czy masaż lomi lomi. Oferta jest oczywiście bogatsza, ale nie sposób wszystkiego wymienić w kilku zdaniach. Warto więc rozejrzeć się za najlepszym masażystą w Bydgoszczy i okolicach, a następnie umówić się na wizytę.

Profesjonalny masaż szwedzki, masaż ajuwerdyjski, masaż aromaterapeutyczny i drenaż limfatyczny to zabiegi, na które decyduje się coraz większa liczba osób. Popularnym w ostatnim czasie stał się też masaż dla kobiet w ciąży. Na liście tych usług nie mogło zabraknąć takich jak masaż medyczny, masaż sportowy, masaż odchudzający, masaż relaksacyjny, masaż kształtujący sylwetkę czy antycellulitowy.

Doświadczony masażysta jest w stanie wykonać dowolny masaż nawet w domu klienta. Zabiera ze sobą nie tylko łóżko, ale również wysokiej jakości kosmetyki i akcesoria – kamienie do masażu, świece i inne.

Poszukiwania najlepszego masażysty mobilnego w Bydgoszczy (Myślęcinek, Błonie, Szwederowo, Zawisza, Jary) najlepiej rozpocząć od strony kuuma.pl, na której gromadzone są oferty masażystów z całego miasta. Tu można je porównać i wybrać najlepszą. Niektórzy masażyści zamieszczają również cennik. Usługi te są jednak nieco tańsze niż w profesjonalnym gabinecie.