Zaloguj / Zarejestruj Dla usługodawców

Wyszukaj Usługodawcę

Wyszukaj po dacie:

sp2

Działalność stacjonarna
Masaż

Usługi stacjonarne

Wróć

Aktywny punkt

Usługodawca działający mobilnie

Usługodawca działający stacjonarnie

Usługodawca działający mobilnie i stacjonarnie

Usługobiorca

Zamów masaż z dojazdem do domu u najlepszych specjalistów

Do masażu w domu nie trzeba nikogo przekonywać. To wymarzone miejsce na relaks. Spokój, przyjazne otoczenie i domowa atmosfera sprzyjają odprężeniu.  Przed masażem w domu, możesz wziąć kąpiel, włączyć ulubioną muzykę i zapalić świece. Wszystkie potrzebne do masażu rzeczy przywiezie mobilny masażysta. Nie musisz tracić czasu na dojazd do salonu masażu, szukać miejsca do zaparkowania i niepotrzebnie wydawać pieniądze na paliwo. Najlepsi specjaliści przyjadą prosto do twojego domu, dzięki usłudze masaż z dojazdem do klienta

Jak wybrać masaż z dojazdem do klienta bez wychodzenia z domu?

Na naszej stronie znajdziesz szeroką gamę specjalistycznych masaży: medyczne, sportowe, klasyczne, masaże kształtujące sylwetkę takie jak antycellulitowy, drenaż limfatyczny, masaż bańką chińską, masaż odchudzający. Wśród masaży relaksacyjnych znajdziesz oferty na takie zabiegi jak refleksoterapia, masaż świecą, masaż aromaterapeutyczny, masaże dłoni i stóp oraz masaż punktowy. 

Bez wychodzenia z domu możesz zamówić specjalistę od tak zwanych masaży świata: MA-URI, tybetański, tajski, balijski, lomi lomi, szwedzki, masaż stemplami, ajuwerdyjski oraz wyjątkowy masaż dla kobiet w ciąży. Po prostu wybierz taki rodzaj zabiegu, na który masz teraz ochotę. Masaż z dojazdem do domu to najlepsze, co możesz dla siebie zrobić, aby w krótkim czasie skutecznie poprawić samopoczucie oraz kondycję.

Masaż z dojazdem – cena 

Masaż daje poczucie odprężenia dla ciała i umysłu. Każdy zasługuje na odpoczynek. Mobilni masażyści zapewniają klientom nie tylko wygodę i oszczędność czasu, ale przede wszystkim profesjonalizm. Oferują staranne przygotowanie zabiegu oraz wysokiej klasy kosmetyki. Dbałość o sterylną czystość sprzętów to standard w przypadku mobilnych fachowców. Fakt, że spotykają się w domu klienta, sprawia, że nawiązują dużo bliższą relację niż w najbardziej nawet przyjaznym salonie. Sprawdź teraz na naszej stronie masaż z dojazdem - cena i przekonaj się, jak łatwo zamówić usługę. 

Mobilny specjalista  z polecenia 

Mobilni masażyści świetnie funkcjonują dzięki metodzie wzajemnego polecania. Na stronie kuuma.pl możesz sprawdzić opinie zadowolonych klientów. Poza pełnym profesjonalizmem oferują klientom wysoką jakość usług. Możesz mieć pewność że mobilny masażysta to najlepszy wybór!

Miasta