Zaloguj / Zarejestruj Dla usługodawców

Wyszukaj Usługodawcę

Wyszukaj po dacie:

Lista wyszukiwania jest pusta.
Spróbuj wybrać inne kryteria wyszukiwania.

Do masażu w domu klienta nie trzeba nikogo przekonywać. To rozwiązanie idealne zarówno dla masującego jak i masowanego. Spokój, przyjazne dla klienta miejsce, domowa atmosfera, relaks… To sprzyja odprężeniu i osiąganiu pożądanych efektów.

KUUMA.pl ma w swojej ofercie masaże medyczne, sportowe, klasyczne, kształtujące sylwetkę (w tym masaż antycellulitowy, drenaż limfatyczny, masaż bańką chińską, masaż odchudzający), relaksacyjne (refleksoterapia, masaż świecą, masaż aromaterapeutyczny, masaże dłoni i stóp, masaż punktowy), tak zwane masaże świata (MA-URI, tybetański, tajski, balijski, lomi lomi, szwedzki, masaż stemplami, ajuwerdyjski) oraz masaż dla kobiet w ciąży. Masaż to najlepsze co można dla siebie zrobić.

Masaż daje poczucie odprężenia dla ciała i umysłu. Daje poczucie zasłużonego odpoczynku. Dlatego twój dom to najlepsze miejsce, aby pozwolić sobie na niebyt i poczucie że ktoś poświęca Ci sto procent swojej uwagi. Warto pamiętać, że mobilni masażyści zapewniają nie tylko komfort, wygodę i oszczędność czasu, ale też fachowe podejście, profesjonalne przygotowanie i wykonanie zabiegu, wysokiej klasy kosmetyki i sterylnie czysty sprzęt. To standard w przypadku mobilnych fachowców. Fakt, że spotykają się w domu klienta, nawiązując tym samym dużo bliższą relację niż w najbardziej nawet przyjaznym salonie, sprawia że ich dbałość o każdy aspekt wykonywanej usługi jest na najwyższym poziomie.

Mobilni masażyści funkcjonują dzięki metodzie wzajemnego polecania (także opinie zadowolonych klientek na kuuma.pl), zatem jakość wykonanej usługi to wszystko co mają do zaoferowania klientom. Nie zamydlą Ci oczu przyjemną muzyką i pachnącym kadzidłem. Możesz zatem być pewna, że mobilny masażysta to najlepszy wybór.

Miasta