Zaloguj / Zarejestruj Dla usługodawców

Wyszukaj Usługodawcę

Wyszukaj po dacie:

Lista wyszukiwania jest pusta.
Spróbuj wybrać inne kryteria wyszukiwania.

Makijaż/wizaż – czym się właściwie różni usługa wykonania makijażu od wizażu? Przyjmuje się że makijaż to zarówno preparaty, kosmetyki, efekt jak i czynności polegające na kosmetycznym upiększaniu twarzy poprzez malowanie, szminkowanie czy pudrowanie. Makijaż pomaga wyeksponować urodę, podkreślić jej subtelność, zamaskować niedoskonałości cery. Wizaż zaś to również kreowanie całego wizerunku, dobór fryzury, stylizacja ubioru.

Czy zamawianie mobilnej makijażystki (mobilnej wizażystki) do domu to dobry pomysł? Otóż NAJLEPSZY! Makijażystki dysponują sprzętem przenośnym. Na ich warsztat skradają się kosmetyki zapakowane w kufer, pędzle zapakowane w etui oraz inne narzędzia (zalotki, pęsety, kępki rzęs, rzęsy na pasku, kleje itp.). Jeśli makijaż ma obejmować elementy lub pełną charakteryzację, makijażystka ma przy sobie materiały do efektów specjalnych (efekt skóry, efekt sztucznej krwi, potu, łysiny itp.), kleje, woski, farby i narzędzia (szpatułki do modelowania). Makijaż w domu to w zasadzie najbardziej rozpowszechniony sposób pracy makijażystów. Mobilna makijażystka ma wszystko w swoim magicznym kufrze. W domu klienta potrzebuje już tylko dobrze oświetlonego miejsca i krzesła. W przyjemnej atmosferze, z takim zapasem czasu jaki jest potrzeby do wykonania pięknego makijażu zarówno klientka jak i makijażysta czują się komfortowo a wynikiem jest piękny makijaż. Lub przerażająca charakteryzacja. Zatem jeśli masz w planach ślub, chrzciny, wystrzałową imprezę, szykujesz się na Halloween czy Andrzejki, albo po prostu lubisz być profesjonalnie umalowana już teraz znajdź swoją mobilną makijażystkę / mobilną wizażystkę na kuuma.pl.

Makijaż z dojazdem do domu – na to zawsze znajdzie się czas

Twoje życie toczy się w ciągłym biegu, a znalezienie balansu pomiędzy sferą zawodową a osobistą z dnia na dzień staje się coraz trudniejsze? Mobilne usługi makijażu mogą pomóc Ci wrócić na właściwe tory. Wygospodarowanie kilku godzin na wizytę w studiu urody często graniczy z cudem, szczególnie w dni powszednie. W sytuacji, gdy to nie Ty musisz dostać się do profesjonalisty, ale on do Ciebie, czas potrzebny na wykonanie usługi maleje. Oznacza to, że wystarczy, gdy w swoim napiętym grafiku znajdziesz chociaż jedną godzinę i w tym terminie umówisz się na usługę makijażu z dojazdem do domu. Dom jest tu zresztą pojęciem względnym. Równie dobrze możesz bowiem poprosić makijażystkę o przybycie do Twojego biura w porze lunchu lub do pokoju hotelowego podczas przerwy między kolejnymi blokami branżowej konferencji. To Ty ustalasz najkorzystniejsze dla siebie warunki współpracy.

Wizaż z dojazdem do klienta na terenie całego kraju

Twoje miejsce zamieszkania nie ma znaczenia. Nasza baza skupia ekspertów urodowych, którzy wykonują swoje usługi w różnych częściach kraju. Szukając osób, które oferują wizaż z dojazdem do klienta, zwróć uwagę na specjalistów z najbliższego dużego miasta. Gdy wyświetlisz profil każdego z nich, zauważysz, że deklarują oni odległość, na jaką są w stanie dojechać. Obszar pracy wielu z nich znacznie wykracza poza granice danego miasta. To ogromne ułatwienie szczególnie dla osób, które mieszkają w mniejszych miejscowościach oraz na wsiach. W ich sytuacji wizyta w salonie urody często przeradza się w całodniową wyprawę. Mobilne usługi makijażu są dla nich jedynym ratunkiem.

Mobilne usługi makijażu to rozwiązanie optymalne

Usługi, które oferuje nasza strona, to korzyść dla każdej kobiety. Bez względu na to, czy jesteś mamą, pracoholiczką, czy może łączysz te dwie role, urodowi profesjonaliści z naszej bazy odmienią Twoje życie na lepsze. Jeżeli do tej pory nie korzystałaś z ich usług w ogóle, być może teraz się przełamiesz. Wymówki o braku czasu w tym momencie nie mają już racji bytu. Wizaż z dojazdem do klienta to nie tylko więcej czasu dla Ciebie i Twoich najbliższych. To także lepsze samopoczucie, więcej uśmiechu na Twojej twarzy i znaczący wzrost pewności siebie. Przekonaj się o tym na własnej skórze!

Miasta