Zaloguj / Zarejestruj Dla usługodawców

Wyszukaj Usługodawcę

Wyszukaj po dacie:

Noviti Mariola Kowalska

Działalność mobilna
Stylista

Minimalny koszt dojazdu: 0,00 zł

Możliwość negocjacji ceny

Minimalna wartość zamówienia: 200,00 zł

Mówię po angielsku

Profesjonalista w pracy

1 opinii

Działalność stacjonarna
Trener personalny

Usługi stacjonarne

Stylowe Kształty

Działalność mobilna i stacjonarna
Stylista

Minimalny koszt dojazdu: 0,00 zł

Możliwość negocjacji ceny

Minimalna wartość zamówienia: 95,00 zł

Mówię po angielsku

Wróć

Aktywny punkt

Usługodawca działający mobilnie

Usługodawca działający stacjonarnie

Usługodawca działający mobilnie i stacjonarnie

Usługobiorca

Usługi z dojazdem do klienta Lublin

W dobie coraz szybszego tempa życia, mobilne usługi zyskują na popularności i cieszą się uznaniem klientów, którzy cenią sobie swój czas. Korzystając z usług mobilnych, nie musimy poświęcać czasu na dojazd do usługodawcy – to usługodawca przyjedzie do nas! Na Kuuma.pl prezentujemy oferty profesjonalistów w tych kategoriach, które są najbardziej potrzebne w codziennym życiu. Możesz tu znaleźć między innymi sprawdzone stylistki, kosmetyczki, trenerów personalnych, a także wielu innych specjalistów, dzięki którym możesz zadbać o każdą dziedzinę swojego życia!

Usługi kosmetyczne w domu klienta Lublin

Niemal każda nowoczesna kobieta regularnie korzysta z usług kosmetyczki, manicurzystki, fryzjerki, a niekiedy również stylistki. Wykwalifikowana i doświadczona w swojej dziedzinie specjalistka zadba o nienaganny wygląd każdej klientki! Usługi kosmetyczne w domu klienta Lublin cieszą się wciąż rosnącym zainteresowaniem. Chętnie sięgają po nie kobiety, które nie chcą tracić czasu na dojazd do profesjonalnego salonu. 

Usługi trenera personalnego u klienta Lublin

Potrzebujesz najlepszego trenera, który pomoże Ci zadbać o swoją sylwetkę i pokaże, w jaki sposób możesz wykonywać efektywny trening bez wychodzenia z domu? Na Kuuma.pl znajdziesz oferty sprawdzonych trenerów personalnych, a także wielu innych specjalistów z różnych dziedzin. Nie szukaj wymówek – już teraz możesz zadbać o swój wygląd, lepszą kondycję oraz dobre samopoczucie! 

Kuuma.pl – nowoczesny portal dla wymagających

Dzięki współczesnym technologiom, nowoczesnym urządzeniom oraz rozbudowanym możliwościom, nie musimy wcale wychodzić z domu, aby w holistyczny sposób zadbać o siebie. Profesjonalne usługi mobilne to odpowiedź na potrzeby klientów, którzy oczekują najwyższej jakości usług i nie chcą tracić czasu na dojazdy. Kuuma.pl przedstawia oferty najlepszych, sprawdzonych specjalistów w wielu kategoriach. I Ty możesz skorzystać z profesjonalnych usług na najwyższym poziomie!