Zaloguj / Zarejestruj Dla usługodawców

Wyszukaj Usługodawcę

Wyszukaj po dacie:

Lista wyszukiwania jest pusta.
Spróbuj wybrać inne kryteria wyszukiwania.

W Szczecinie już od jakiegoś czasu istnieje możliwość korzystania z usług mobilnej kosmetyczki. Dzięki temu kobiety nie muszą tłuc się przez miasto, stać w korkach, przesiadać się z autobusu do autobusu tylko po to, aby gdzieś na drugim końcu miasta skorzystać z usługi, jaką jest regulacja brwi, trwająca kilka czy góra kilkanaście minut. To świetny sposób na oszczędność czasu. Teraz nie klientka martwi się o to, aby dotrzeć na czas i się nie spóźnić, ale przeciwnie, kosmetyczka zaprząta sobie tym głowę.

Pytanie wobec tego jest takie – jakie usługi może wyświadczyć w domu klientki? W tym momencie zawsze wiele kobiet się dziwi. Doznaje wręcz szoku. Praktycznie większość zabiegów, jakie wykonywane są na co dzień w gabinecie, mogą zostać wykonane w zaciszu domu klientki. Zawsze kosmetyczka podróżna ma ze sobą potrzebny sprzęt, narzędzia i akcesoria, a także kosmetyki.

Właściwie nie ma znaczenia czy klientka życzy sobie takie zabiegi jak depilacja laserowa, depilacja brazylijska, czy na przykład peeling. Każdą z tych usług kosmetyczka może wyświadczyć w zaciszu domu klientki. To nawet jest całkiem wygodne, ponieważ klientka nie musi się niczym krępować, może czuć się zupełnie swobodnie. Takie zabiegi jak golenie miejsc intymnych przebiegają bez stresu tylko we własnej przestrzeni. W gabinecie czy salonie wiele pań pomimo chęci skorzystania z tego zabiegu, po prostu się krępuje.

Takie usługi jak: mezoterapia igłowa, przekłuwanie uszu, depilacja woskiem i wiele innych, kosmetyczka może spokojnie wykonać w domu klientki. Także nie pozostaje nic innego, jak tylko umówić się na spotkanie z jedną z takich właśnie specjalistek. Trzeba jedynie taką znaleźć, tę, która ma doświadczenie i kwalifikacje. Liczy się tu nie tylko wiedza, ale również praktyka oraz właściwe podejście do klientki.

Aktualnie dobrej kosmetyczki można szukać w serwisie kuuma.pl. Na stronie tej znaleźć można zbiór najlepszych ofert doświadczonych kosmetyczek ze Szczecina (Północ, Prawobrzeże, Śródmieście, Zachód). Tu można sprawdzić też ceny.