Zaloguj / Zarejestruj Dla usługodawców

Wyszukaj Usługodawcę

Wyszukaj po dacie:

Lista wyszukiwania jest pusta.
Spróbuj wybrać inne kryteria wyszukiwania.

Zapewne wielu nie raz pomyślało o tym, że skoro pewne zabiegi na ciało kobieta może wykonać samodzielnie w zaciszu własnego domu, to dlaczego nie mogłaby tego samego uczynić na ich rzecz doświadczona kosmetyczka. Dziś takie usługi już istnieją. Świadczy je kosmetyczka podróżna. Wystarczy zadzwonić i umówić się na spotkanie. Ta zjawi się w ustalonym terminie, o określone godzinie.

Usługi, jakie kosmetyczka może wykonać w domu klientki to przede wszystkim – depilacja laserowa, depilacja woskiem, mezoterapia mikroigłowa, czy regulacja brwi. Zabiegi te są możliwe do wykonania w domowych warunkach, a kosmetyczki są do nich odpowiednio przygotowane. Trzeba przyznać, że jest to dla klientki jeszcze wygodniejsze. Na przykład golenie miejsc intymnych w zaciszu własnego domu jest dla kobiety dużo bardziej komfortowe niż w salonie pełnym innych klientek. A to tylko jeden z wielu przykładów.

Kobiety chętnie wybierają takie usługi jak przekłuwanie uszu, peeling czy właśnie depilacja brazylijska. To zabiegi, którym nieco wstydzą się poddawać w publicznym salonie, pomimo iż i tak są sam na sam z kosmetyczką.

Każda kobieta powinna dbać o siebie i każda może robić to na wiele sposobów, zarówno samodzielnie, jak i z pomocą doświadczonej kosmetyczki. Z niektórych zabiegów warto korzystać regularnie, tak by nie zaprzepaścić efektów uzyskanych już w czasie pierwszego zabiegu.

Kosmetyczka dojeżdża do klientek na terenie całego Rzeszowa i okolic. Świadczy szeroki zakres usług i może to czynić dzięki wyposażeniu, jakie ze sobą zabiera. Urządzenia, narzędzia, akcesoria, kosmetyki – wszystko to ma pod ręką, zależnie od zabiegów, jakie mają być wykonane w danym dniu. W każdym razie pod tym względem kosmetyczka nawet w najmniejszym stopniu nie jest ograniczona. To tylko dobra wiadomość dla klientek.

Dobrą kosmetyczkę w Rzeszowie (Staromieście, Śródmieście, Zaszkole, Pobitno), można znaleźć w Internecie. Pomocna na pewno będzie strona kuuma.pl. Tam gromadzona jest największa baza mobilnych kosmetyczek z uprawnieniami i bogatym doświadczeniem.