Zaloguj / Zarejestruj Dla usługodawców

Wyszukaj Usługodawcę

Wyszukaj po dacie:

Relaks

Działalność mobilna
Kosmetyka Masaż

Minimalny koszt dojazdu: 0,00 zł

Możliwość negocjacji ceny

Certyfikowany przez KUUMA.pl

Minimalna wartość zamówienia: 100,00 zł

Mówię po rosyjsku

Wróć

Aktywny punkt

Usługodawca działający mobilnie

Usługodawca działający stacjonarnie

Usługodawca działający mobilnie i stacjonarnie

Usługobiorca

W Gdańsku można korzystać z usług kosmetyczki nie tylko w salonach i gabinetach, ale również we własnym domu. Kiedyś to było nie do pomyślenia, dziś taka możliwość istnieje. Co więcej, coraz więcej kobiet chce z tych usług korzystać. To duża wygoda i pełna satysfakcja z zabiegów. W końcu świadczone są na tak samo wysokim poziomie.

Profesjonalna kosmetyczka, nawet jeżeli wykonuje zabiegi w domu klientki, podoła temu wyzwaniu, a właściwie nie zrobi jej to większej różnicy. Z kolei klientka zyska na tym podwójnie, bo niektórym zabiegom wygodniej jest poddać się w zaciszu własnego domu, we własnej przestrzeni, niż gabinecie pełnym innych klientek, a często również i panów.

Aktualnie kosmetyczka podróżna może oferować takie usługi jak – depilacja laserowa, depilacja woskiem, golenie miejsc intymnych, peeling, czy mezoterapia igłowa. Oferta oczywiście jest znacznie dłuższa. Kosmetyczki wykonują proste, drobne zabiegi i te zdecydowanie bardziej skomplikowane. Mają ze sobą niezbędny sprzęt i akcesoria. Zabierają ze sobą liczne kosmetyki. Nic wobec tego nie stoi na przeszkodzie, aby świadczyć usługi w domach klientek.

Dzięki temu, że kosmetyczka wykonuje takie czynności jak regulacja brwi czy depilacja brazylijska w domu klientek, korzysta z tych usług coraz większa liczba osób. Jest to bardzo wygodne i przyjemne rozwiązanie. Zresztą samo to, że kobieta nie musi martwić się o dojazd do gabinetu, jest dla niej bardzo korzystne. Nie tracić czasu na dojazd, martwić się gdzie postawić samochód i wydawać pieniędzy na parkingi.

Zaletą usług świadczonych przez mobilne kosmetyczki jest to, że są one zdecydowanie tańsze niż te, które oferowane są w luksusowych salonach i gabinetach. Najważniejsze jest to, aby znaleźć dobrą kosmetyczkę, doświadczona i kompetentną. W serwisie kuuma.pl znaleźć można liczne oferty kosmetyczek z kwalifikacjami, certyfikatami i innymi dokumentami potwierdzającymi ich umiejętności. Warto jak najszybciej zapoznać się ze szczegółami i umówić się na wizytę.

Jesli poszukujesz sprawdzonej mobilnej kosmetyczki w Gdańsku (Chełm, Oliwa, Śródmieście, Wrzeszcz), sprawdź naszych usługodawców!