Zaloguj / Zarejestruj Dla usługodawców

Wyszukaj Usługodawcę

SPAce Girl Katarzyna Greszta

Makijaż/wizaż Manicure Kosmetyka Pedicure Masaż

Minimalny koszt dojazdu: 0,00 zł

Certyfikowany przez KUUMA.pl

Minimalna wartość zamówienia: 0,00 zł

Doll Face Paulina Wydra

Makijaż/wizaż Kosmetyka

Minimalny koszt dojazdu: 0,00 zł

Minimalna wartość zamówienia: 150,00 zł

Lashes by Flo.

Kosmetyka

Minimalny koszt dojazdu: 10,00 zł

Możliwość negocjacji ceny

Minimalna wartość zamówienia: 100,00 zł

Mówię po angielsku

Piękne rzęsy

Kosmetyka

Minimalny koszt dojazdu: 0,00 zł

Możliwość negocjacji ceny

Minimalna wartość zamówienia: 100,00 zł

Mówię po angielsku

Mówię po rosyjsku

Wróć

Aktywny punkt

Usługodawca działający mobilnie

Usługodawca działający stacjonarnie

Czy kosmetyczka może świadczyć usługi mobilnie? 

Oczywiście! W naszej ofercie znajdziecie mobilne kosmetyczki z każdego zakątka kraju, które świadczą usługi z zakresu zabiegów na twarz (manualne oczyszczanie twarzy, mezoterpia, peelingi itp.), stylizacji rzęs, depilacji woskiem i pastą cukrową, henny, stylizacji brwi, ale też bardziej zaawansowane zabiegi obejmujące kosmetologię estetyczną i makijaż permanentny. 

Czy wiecie że to wszystko można wykonać w domowym zaciszu? Nie potrzebujesz 3 godzin wolnego czasu, stania w korku, szukania miejsca parkingowego, luster i eleganckiego salonu żeby kompleksowo zadbać o wygląd i zdrowie.

Naprawdę większość usług kosmetycznych wykonywanych przez kobiety można wykonać w domu przez wykwalifikowaną mobilną kosmetyczkę. Wymagają one użycia niewielkiego, łatwo przenośnego sprzętu.

Warto pamiętać, że mobilne kosmetyczki zapewniają nie tylko komfort, wygodę i oszczędność czasu, ale też fachowe podejście, profesjonalne przygotowanie i wykonanie zabiegu, wysokiej klasy kosmetyki i sterylnie czysty sprzęt. To standard w przypadku mobilnych kosmetyczek. Fakt, że spotykają się w domu klienta, nawiązując tym samym dużo bliższą relację niż kosmetyczka z najbardziej nawet przyjaznego salonu, sprawia że ich dbałość o każdy aspekt wykonywanej usługi jest na najwyższym poziomie.

Mobilne kosmetyczki funkcjonują dzięki metodzie wzajemnego polecania (także opinie zadowolonych klientek na kuuma.pl), zatem jakość wykonanej usługi to wszystko co mają do zaoferowania klientkom. Nie zamydlą Ci oczu dobrą kawą, ładnym salonem czy masującym fotelem. Możesz zatem być pewna, że mobilna kosmetyczka to najlepszy wybór.

Miasta