Zaloguj / Zarejestruj Dla usługodawców

Wyszukaj Usługodawcę

Wyszukaj po dacie:

Lista wyszukiwania jest pusta.
Spróbuj wybrać inne kryteria wyszukiwania.

Usługi kosmetyczne z dojazdem Gorzów Wielkopolski

Na naszej stronie internetowej znajdziesz wielu specjalistów, którzy oferują profesjonalne usługi kosmetyczne z dojazdem w Gorzowie Wielkopolskim. Wykonają dla Ciebie makijaż na wesele, randkę, a także spotkanie towarzyskie. Będzie on dopasowany do Twojego stylu oraz typu urody. Nie musisz jechać do kosmetyczki, możesz zamówić jej usługi do swojego domu. Dzięki temu udasz się wprost do miejsca, w którym będzie odbywało się ważne wydarzenie. Kosmetyczki przywożą do domu klienta wszystkie niezbędne do zabiegów akcesoria oraz sprzęty. Możesz wybrać osobę, która świadczy usługi, jakich potrzebujesz. Henna, paznokcie hybrydowe oraz inne zabiegi zamówisz szybko za pomocą kilku kliknięć na naszej stronie.

Mobilne usługi stylisty Gorzów Wlkp.

Chcesz wybrać kreację na specjalną okazję? A może zamierzasz zmienić garderobę? Wybierz mobilne usługi stylisty, które zamówisz na naszej stronie internetowej. Znajdziesz u nas osoby, które specjalizują się w dopasowywaniu ubrań do stylu życia, figury i okoliczności. Mobilne usługi stylisty w Gorzowie Wielkopolskim to nie tylko profesjonalizm, ale też komfort współpracy. Sprawdź dostępne oferty i umów się na pierwsze spotkanie!

Profesjonalne usługi fryzjerskie Gorzów Wlkp.

Lubisz dbać o siebie, ale nie chcesz marnować czasu na dojazd do salonu? Profesjonalne usługi fryzjerskie w Gorzowie Wielkopolskim zapewnią Ci maksymalną wygodę. Umów się na wizytę fryzjera w Twoim domu! Jeśli posiadasz małe dzieci, to wiesz jak duży stres część z nich przeżywa wybierając się do fryzjera. Obce miejsce i nieznani ludzie, którzy pojawiają się i znikają, powodują, iż najmłodsi nie potrafią się zrelaksować. Odgłosy suszarek oraz rozmów często są powodem nagromadzenia bodźców i mogą powodować nieśmiałość, lęk oraz opór. Dzieci, szczególnie te najmłodsze, mogą nie czuć się komfortowo podczas wizyty u fryzjera. O wiele wygodniejszym i bardziej przyjaznym miejscem dla Twojej pociechy będzie znany, rodzinny dom. Nie czekaj, sprawdź ofertę specjalistów i zamów profesjonalne usługi fryzjerskie. Gorzów Wlkp. to miasto, w którym jest wielu profesjonalnych fryzjerów. Na naszym portalu zrzeszamy najlepszych ekspertów, którzy odwiedzą Cię i stworzą wymarzoną fryzurę w Twoim mieszkaniu.