Zaloguj / Zarejestruj Dla usługodawców

Wyszukaj Usługodawcę

Wyszukaj po dacie:

Lista wyszukiwania jest pusta.
Spróbuj wybrać inne kryteria wyszukiwania.

Zdawać by się mogło, że dziś każdy, kto chce zmienić czy odświeżyć fryzurę, odwiedza salon fryzjerski, bo to jedyne miejsce, w którym można skorzystać z takich usług. Okazuje się jednak, że niekoniecznie. Ostatnimi czasy modne stało się korzystanie z obsługi fryzjerskiej w zaciszu własnego domu. Kto z tego korzysta? Coraz większa liczba kobiet, mężczyzn, a nawet dzieci.

Osoby, które nie chcą tracić czasu na dojazdy do salonu i stanie w korkach, decydują się właśnie na to, aby to fryzjer przyjechał do nich. W czasie, w którym to on stara się „przebić” na drugi koniec Zielonej Góry czy innego miasta, mogą wykonać jeszcze szereg czynności, domowych obowiązków. Jest to bardzo wygodne. W zaciszu własnego domu każdy czuje się swobodnie, a co najważniejsze, w tych okolicznościach i warunkach klient może czuć się w pełni obsługiwany. Wówczas fryzjer całą swoją uwagę skupia już tylko na tym jednym kliencie, o co trudno w salonie fryzjerskim.

Kobiety często decydują się na farbowanie włosów, prostowanie włosów, a tym bardziej na modelowanie włosów. Mężczyźni wybierają ścinanie włosów. Z podobnych usług korzystają też dzieci. Dla nich korzystanie z usług fryzjera w domu jest tym bardziej wygodne i zupełnie bezstresowe. Tak więc dziś z domowej obsługi fryzjerskiej korzysta wielu ludzi w różnym wieku i obu płci.

Zielona Góra to miasto, w którym funkcjonuje niejeden profesjonalny zakład fryzjerski. Jedni mają do niego bliżej, inni dalej. Wielu mimo to korzysta z usług w domu, ponieważ to wiążę się z niższym kosztem. Często fryzjerzy dojeżdżający do domu klienta mają nieco mniejsze oczekiwania cenowe niż fryzjerzy świadczący swoje usługi w punkcie stacjonarnym.

Przeważnie z usług mobilnego fryzjera korzystają osoby, które cenią sobie domową atmosferę i wygodę podczas zabiegów fryzjerskich, którzy nie mają czasu na dojazdy do salonu fryzjerskiego. Decydują się na nie osoby, które z pewnych powodów nie mogą dojechać do zakładu. Wybierają je też ci, którzy chcą, aby fryzjer skupił swoją uwagę wyłącznie na nich, a nie na wielu klientach jednocześnie, co coraz częściej się zdarza.

Jeżeli poszukujesz skutecznego mobilnego fryzjera w Zielonej Górze (Chynów, Stefana Batorego, Zdrojowe, Na Olimpie), zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami!