Zaloguj / Zarejestruj Dla usługodawców

Wyszukaj Usługodawcę

Wyszukaj po dacie:

Lista wyszukiwania jest pusta.
Spróbuj wybrać inne kryteria wyszukiwania.

Niektórzy nawet nie zdawali sobie sprawy z tego, że ktoś taki jak mobilny fryzjer istnieje. Wydawało im się, że chcąc zrobić sobie piękną fryzurę, skorzystać z usługi, jaką jest modelowanie włosów czy koloryzacja, trzeba po prostu iść do salonu fryzjerskiego. Tak było kilka czy kilkanaście lat temu. Aktualnie specjalista od damskich i męskich fryzur z przyjemnością dojedzie do klienta pod wskazany adres i wykona wszystkie te czynności na miejscu. To wiąże się z szeregiem korzyści właściwie dla obu stron, ale chyba jednak bardziej dla klienta. Możliwość korzystania z takich usług to ogromna wygoda.

Usługi mobilnego fryzjera to praktycznie same korzyści. To przede wszystkim duża oszczędność czasu. Osoba decydująca się na ten wybór może spokojnie oczekiwać na wizytę w domu. Nie musi się zbytnio do niej przygotowywać. Nie straci też czasu na dojazd i nie będzie musiała szukać miejsca parkingowego. Wrocław to duże miasto. Trudno jest przejechać z jednego końca miasta na drugi, a tym bardziej nie jest łatwo znaleźć miejsce parkingowe. Dlatego opcja dojazdu fryzjera do domu klienta jest dla wielu osób bardzo korzystna.

Także w zupełnie domowych warunkach doświadczony fryzjer może wyświadczyć szereg usług, a w tym takie jak – balejaż, koloryzacja włosów, prostowanie włosów, ścinanie włosów czy modelowanie włosów. Potrafi zrobić modną fryzurę na każdą okazję i to w dość krótkim czasie. Co więcej, ostatnimi czasy bardzo modne stały się zabiegi na włosy. Najczęściej korzystają z nich kobiety.

Mobilny fryzjer jest w stanie dojechać pod każdy adres zlokalizowany na terenie Wrocławia. Ze sobą ma wszystkie niezbędne urządzenia (suszarki, prostownice itp.) oraz narzędzia i kosmetyki. Do pracy potrzebuje jedynie fotel dla klienta i dostęp do prądu. Atrakcyjną fryzurę jest w stanie zrobić nawet w wyjątkowo trudnych warunkach. Mimo to usługi te są tańsze niż w salonie fryzjerskim i to fryzjer musi martwić się, aby dotrzeć do klienta na czas, a nie odwrotnie. Ze względu na te korzyści, tak wiele osób decyduje się na obsługę fryzjera w domu.

Jeżeli poszukujesz skutecznego mobilnego fryzjera we Wrocławiu (Leśnica, Powstańców Śląskich, Karłowice-Różnaka, Ołbin), zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami!