Zaloguj / Zarejestruj Dla usługodawców

Wyszukaj Usługodawcę

Wyszukaj po dacie:

Iryna Gaiduk

Działalność stacjonarna
Fryzjer Stylista Makijaż/wizaż

Usługi stacjonarne

Mówię po rosyjsku

Daria Herbut

Działalność mobilna i stacjonarna
Makijaż/wizaż Fryzjer

Minimalny koszt dojazdu: 0,00 zł

Minimalna wartość zamówienia: 150,00 zł

Mówię po angielsku

Wróć

Aktywny punkt

Usługodawca działający mobilnie

Usługodawca działający stacjonarnie

Usługodawca działający mobilnie i stacjonarnie

Usługobiorca

Wydaje się wielu osobom, że zakład fryzjerski to jedyne miejsce pracy fryzjera. Chcąc zmienić fryzurę, trzeba udać się do salonu, aby móc poddać się metamorfozie. W rzeczywistości wszystko to wygląda nieco inaczej. Miejsc, w których dziś można korzystać z usług, jest o wiele więcej. Jednym z nich jest na przykład własny dom. Klient może zamówić usługi fryzjerskie do domu, unikając tym sposobem samodzielnego dojazdu do salonu i oczekiwania na swoją kolej.

Warszawa to nowoczesne miasto. Oferuje wobec tego nowoczesne usługi i rozwiązania. Dlatego też właśnie w Warszawie bez najmniejszego problemu można korzystać z usług doświadczonego fryzjera mobilnego. Pytanie , czy warto? Wielu twierdzi, że tak, bo to oszczędność czasu i pieniędzy. Ceny usług fryzjerskich świadczonych w domu a w profesjonalnym salonie znacznie się różnią. Plusem jest też to, że nie trzeba samodzielnie dojeżdżać na miejsce, a fryzjer zrobi to za klienta.

Zakres usług jest praktycznie ten sam, co w salonie fryzjerskim. Zresztą z ofertą można zapoznać się znacznie wcześniej, jeszcze przed ostatecznym umówieniem się na wizytę. Fryzjer mobilny najczęściej proponuje klientom balejaż, farbowanie włosów (w tym także ombre i sombre), prostowanie włosów, ścinanie włosów, a także modelowanie włosów. W zaciszu domu klienta powstać mogą najpiękniejsze i zarazem najmodniejsze fryzury, jakie tylko są możliwe do wykonania. Doświadczony fryzjer zaproponować może też zabiegi na włosy, które wykonuje się przy użyciu specjalnych urządzeń i kosmetyków. Wszystkie narzędzia pracy fryzjer zabiera ze sobą, więc niczego tak naprawdę nie oczekuje od klienta.

Bogata oferta usług fryzjerskich świadczonych w domu klienta jest skierowana do każdego – kobiet i mężczyzn, osób dorosłych i dzieci, ceniących sobie spokój i lubiących oszczędności. Każdy, kto dziś mieszka w Warszawie, może skorzystać z usług mobilnego fryzjera. Terminy oczekiwania na wizytę nie są długie. Ceny są całkiem przystępne. A fryzjerzy świadczą usługi z powodu konkretnych okazji, jak też bez konkretnych okoliczności.

Jeżeli poszukujesz skutecznego mobilnego fryzjera w Warszawie (Ochota, Stare Miasto, Praga, Powiśle, Ursynów, Gocław, Żoliborz itp.), zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami!