Zaloguj / Zarejestruj Dla usługodawców

Wyszukaj Usługodawcę

Wyszukaj po dacie:

Lista wyszukiwania jest pusta.
Spróbuj wybrać inne kryteria wyszukiwania.

Chyba już wszyscy przyzwyczailiśmy się do tego, że kiedy chcemy zrobić sobie nową fryzurę, obciąć włosy, pofarbować, musimy odwiedzić salon fryzjerski. Okazuje się jednak, że tak faktycznie było, ale jakiś czas temu, bo dziś są zupełnie nowe możliwości i to całkiem korzystne. Aktualnie wielu fryzjerów działa mobilnie. Dojeżdżają do domu klienta i właśnie tam świadczą swoje usługi. Czy fryzura po wyjściu z własnej łazienki różni się wobec tego od tej zrobionej w salonie fryzjerskim? Czy trzeba nastawić się na dużo gorszy efekt? Wcale nie.

Usługi, jakie świadczy mobilny fryzjer to koloryzacja włosów, prostowanie włosów, ścinanie włosów, modelowanie włosów, balejaż, a także przeróżne zabiegi na włosy. Tak naprawdę usługi te nie różnią się niczym od usług wykonywanych w profesjonalnym salonie. Ich jakość wcale nie jest gorsza. Natomiast klient, który poddawany jest tym zabiegom w zaciszu własnego domu, doskonale się z tym czuje, zupełnie swobodnie. To tylko podwójnie wpływa na korzyść fryzury.

Fryzjerzy, którzy opuszczają swój zakład fryzjerski, aby świadczyć usługi mobilnie, zabierają ze sobą niezbędny sprzęt, a także kosmetyki i pozostałe narzędzia. Dzięki temu mogą wykonywać poszczególne czynności zupełnie tak, jak w salonie. Miejsce wówczas nie ma dla fryzjera żadnego znaczenia. . Dobrze przygotowany fryzjer jest w stanie zrobić przepiękną fryzurę współgrającą z najnowszymi trendami, a także odpowiadającą oczekiwaniom i predyspozycjom klienta.

Z usług mobilnego fryzjera jeszcze do niedawna korzystały wyłącznie kobiety, dziś coraz częściej na ten wybór decydują się również panowie. W Szczecinie jest wielu takich fryzjerów, choć nie wszyscy świadczą usługi na wysokim poziomie. Trzeba wobec tego znaleźć najlepszego mobilnego fryzjera i dopiero umówić się na konkretny termin. Pomoc w tym zakresie może zapewnić profesjonalna baza mobilnych fryzjerów, którą z łatwością każdy znajdzie w Internecie. Wystarczy określić swoje oczekiwania, a następnie ustalić kryteria wyboru.

Jeżeli chcesz skorzystać z usług mobilnego fryzjera w Szczecinie (Północ, Prawobrzeże, Śródmieście, Zachód), serdecznie zapraszamy!