Zaloguj / Zarejestruj Dla usługodawców

Wyszukaj Usługodawcę

Wyszukaj po dacie:

Stylista fryzur Ula Gizowska

2 opinii

Działalność mobilna i stacjonarna
Fryzjer

Minimalny koszt dojazdu: 30,00 zł

Możliwość negocjacji ceny

Certyfikowany przez KUUMA.pl

Minimalna wartość zamówienia: 100,00 zł

Kika

Działalność mobilna
Fryzjer

Możliwość negocjacji ceny

Minimalna wartość zamówienia: 80,00 zł

Mówię po angielsku

Glamour Makeup&Hair

Działalność mobilna i stacjonarna
Fryzjer Makijaż/wizaż

Minimalny koszt dojazdu: 0,00 zł

Minimalna wartość zamówienia: 150,00 zł

Mówię po angielsku

Wróć

Aktywny punkt

Usługodawca działający mobilnie

Usługodawca działający stacjonarnie

Usługodawca działający mobilnie i stacjonarnie

Usługobiorca

Czy fryzjer w domu to dobry pomysł?

Oczywiście! Na naszej stronie znajdziecie bogatą ofertę mobilnych fryzjerów wykonujących usługi strzyżenia (strzyżenie męskie, strzyżenie damskie, strzyżenie dziecięce), czesania (loki, fale, upięcia), pielęgnacji brody i wąsów, ale też bardziej zaawansowane jak keratynowe prostowanie włosów, koloryzacja (także ombre i sombre), zakładanie dred loków, przedłużania i zagęszczania włosów.

Czy wiecie że to wszystko można wykonać w domowym zaciszu? Nie potrzebujesz 3 godzin wolnego czasu, stania w korku, szukania miejsca parkingowego, luster i eleganckiego salonu żeby kompleksowo zadbać o włosy.

Naprawdę większość usług fryzjerskich można wykonać w domu przez wykwalifikowanego mobilnego fryzjera (mobilną fryzjerkę). W dodatku przy jednej wizycie fryzjera w Twoim domu możesz zadbać nie tylko o siebie, ale także o męża czy dziecko, które w salonie może czuć się zagubione i niepewne.

Zabiegi fryzjerskie wymagają użycia niewielkiego, łatwo przenośnego sprzętu. Warto pamiętać, że mobilni fryzjerzy zapewniają nie tylko komfort, wygodę i oszczędność czasu, ale też fachowe podejście, profesjonalne przygotowanie i wykonanie zabiegu, wysokiej klasy kosmetyki i sterylnie czysty sprzęt. To standard w przypadku mobilnych fryzjerów i mobilnych fryzjerek. Fakt, że spotykają się w domu klienta, nawiązując tym samym dużo bliższą relację niż fryzjer z najbardziej nawet przyjaznego salonu, sprawia że ich dbałość o każdy aspekt wykonywanej usługi jest na najwyższym poziomie.

Mobilni fryzjerzy i mobilne fryzjerki funkcjonują dzięki metodzie wzajemnego polecania (także opinie zadowolonych klientek na kuuma.pl), zatem jakość wykonanej usługi to wszystko co mają do zaoferowania klientom. Nie zamydlą Ci oczu dobrą kawą, ładnym salonem czy masującym fotelem. Możesz zatem być pewna, że mobilny fryzjer to najlepszy wybór.

Miasta