PL  |  EN
Log in / Register For service providers

Search a service provider

Search by date:
Targi Beauty Forum w Warszawie

Targi Beauty Forum w Warszawie

Jak co roku o tej porze, w Warszawie odbyły się Targi Beauty Forum. Byliśmy tam i my. Zespół KUUMA.pl. Ubraliśmy nasze piękne hostessy w błękitne tiulowe spódnice, białe trampki i takież T-shirty. Założenie było proste. Nasze hostessy i … host (nie, on nie miał tiulowej spódnicy;) swoim strojem oddały to czym KUUMA jest.

Pięknem, swobodą i wygodą.

Wygodą dla naszych usługodawców bo po założeniu u nas swojego profilu kompletnie o nic nie muszą się martwić (to my dbamy o wysokie pozycjonowanie strony, reklamę, a nawet o ich rozwój i zlecenia) i wygodą dla naszych usługobiorców bo czy jest coś wygodniejszego niż dostęp on-line do bazy mobilnych specjalistów? Gdzie można obejrzeć ich prace, porównać ceny, ustalić koszty dojazdu? No naszym zdaniem nie ma. I dlatego chcieliśmy żeby nasi przedstawiciele wskoczyli w trampki. Żeby było im wygodnie. I w tiul. Żeby było pięknie.

Bo KUUMA to też piękno. Piękno dla matek które nie mogą wyjść z domu, a chcą zrobić paznokcie. Piękno dla kobiet zapracowanych, dla których godziny wieczorne i własny salon to jedyny czas i miejsce gdzie mogą zrobić hennę brwi. Piękno dla osób z ograniczeniami ruchowymi, dla których wyjście z domu to wyzwanie a marzą o nowym kolorze włosów i podcięciu końcówek;).

Podczas targów, nasz Zespół rozmawiał z przedstawicielami mobilnej branży beauty, pokazywał czym KUUMA jest, rozdawał foldery, ulotki i….. wręczał prezenty (bardzo funkcjonalne peleryny kosmetyczne). Wasze zainteresowanie przeszło nasze oczekiwania. Zebraliśmy blisko 200 deklaracji założenia konta Na KUUMA.pl!!!

Wykonujemy teraz katorżniczą;) pracę u podstaw polegającą na założeniu 200 kont i rozesłaniu tyleż samo maili informujących o możliwości zakładania profilu (i krótkiej instrukcji jak to zrobić, żeby było ładnie i skutecznie). Czemu nie załatwimy tego automatem? Bo KUUMA nie jest zwykłym portalem;). Nie działamy w ten sposób. Chcemy by każdy nasz Specjalista czuł się zaopiekowany i traktowany indywidulanie. Takie mieliśmy założenie jak KUUMĘ budowaliśmy i nie zamierzamy schodzić z tego poziomu.

Co do samych Targów …

Ilość osób je odwiedzających przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. W sobotę należało odstać 30 minut w korku żeby w ogóle skręcić z Modlińskiej do hal, w których Targi się odbywały. Kolejka na parking, kolejka do kasy biletowej i następna do szatni. Obłęd. Podobne „ogonki” do stoisk i po kawę;). Niedziela była spokojniejsza. Ale tylko trochę.

Niektóre stoiska była naprawdę piękne. Zachwyciło nas zwłaszcza stoisko Indigo Nails. Duże, przestronne, eleganckie. Ściany portretowane ogromnymi zdjęciami pięknej Natalii Siwiec, białe pianino, pan który na nim grał i występ solistki w wieczorowej sukni w kolorze głębokiej czerwieni. Całość naprawdę cieszyła oko. I choć stoisko było naprawdę oblegane przez setki odwiedzających, dziewczyny zajmujące się manicure i pedicure mogły skorzystać ze zniżek na zakup materiałów i kosmetyków. Były też ambasadorki Indigo. Uświetniały ten pokaz swoim uśmiechem i perfekcją.

Setki firm z kosmetykami do pielęgnacji, kosmetykami kolorowymi i akcesoriami. Szkoły kosmetyczne, instytucje zrzeszające kosmetyczki, kosmetologów i fryzjerów, kursy makijażu, firmy produkujące odzież dla branży kosmetycznej, medycyna estetyczna, pokazy makijażu, konkursy, szkolenia, kosmetyki naturalne… nie wiem czy znajdzie się kobieta, która nie znalazła tam czegoś dla siebie… Dziewczyny z zespołu KUUMY tez wzbogaciły się o kilka nowych perełek. Ja sama nabyłam pudry, pigmenty, maski w płachtach, zestaw kosmetyków naturalnych do pielęgnacji, dwa nowe pędzle i gąbki do makijażu (Boho Beauty uwielbiam Was!).

 

Resumując.

Rynek usług beauty ma się dobrze, jeśli nie jeszcze lepiej. To ten segment rynku, który moim zdaniem będzie nadal rozwijał się świetnie i nie grozi mu żaden krach czy kryzys. Patrząc na kolejki kobiet do każdego niemal stoiska, jesteśmy przekonani że budowanie swojej kariery w oparciu o ten rodzaj  usług to świetny wybór. O upiększaniu ciała i włosów mówi się już kontekście człowieka pierwotnego, Mezopotamii, Babilonu, Asyrii i Persji…. I nie wygląda aby coś w tej kwestii miało się zmienić;).

A Targi to wciąż jedna z najlepszych okazji do zwrócenia uwagi na to jak wielki jest to biznes. I pole do zastanowienia gdzie w tym wszystkim jest miejsce dla Was.

A jeśli świadczycie mobilne usługi dla zdrowia i urody takie jak: wszelkie zabiegi kosmetyczne (w tym rzęsy i depilacja), fryzjerskie, manicure, pedicure, makijaż i wizaż to tym miejscem może stać się Portal KUUMA.pl. Obiecujemy każdemu z Was pomóc w budowaniu swojego miejsca w sieci i swojej własnej marki. Odpowiadamy na pytania, pomagamy i generalnie jesteśmy w kontakcie.

Zapraszamy. Obiecujemy tworzyć to miejsce dla Was. Piękne i skuteczne. Czego i Wam i sobie nieustająco życzymy!

Pozdrawiamy!

Zespół KUUMA.pl

Comments

    This entry doesn't have any comments yet

Login to add comments!

Login to rate entry