PL  |  EN
Zaloguj / Zarejestruj Dla usługodawców

Zarządzaj swoim mobilnym biznesem w branży zdrowia i urody

Znajdowanie klientów i umawianie wizyt jeszcze nigdy nie było tak proste

Zarejestruj się

Dla kogo jest KUUMA.pl?

Dietetyka Fotografia Fryzjer Kosmetyczka Makijaż/Wizaż Masaż Pedicure Stylista Trener Personalny Inne Cennik

Dlaczego warto korzystać z KUUMA.pl?

Zobacz co KUUMA.pl ma Ci do zaoferowania

search
Daj się odnaleźć

KUUMA.pl jest Portalem dedykowanym takim usługom, jakie świadczysz. Każdy kto go odwiedza szuka dokładnie takich usług jak twoje. KUUMA.pl jest też komplementarna. Nie można wykluczyć, że ktoś kto szukał tylko makijażu, nie zdecyduje się przy okazji na fryzjera. Siła KUUMY tkwi w uzupełnianiu się.

order
Zorganizuj swoją pracę

KUUMA.pl to twoje narzędzie pracy. Sam określasz dni i godziny, w których świadczysz usługi. Potem kalendarz wypełnia się sam, pilnując godzin i terminów. A ty możesz skupić się na tym co kochasz: strzyżeniu, malowaniu, trenowaniu. Rzut oka na portal i już wiesz jaki masz dzisiaj dzień. Czy to nie jest genialne?

relax
Zbuduj bazę klientów i rozwijaj sieć kontaktów biznesowych

Budujesz relacje z klientami i podglądasz innych usługodawców. Możesz nawiązywać współpracę, tworzyć mobilny zespół ds. zdrowia i urody z innymi usługodawcami. Klient znajduje Cię sam. A ty dostarczasz usługę skrojoną na jego miarę prosto pod drzwi. Czy po skorzystaniu z KUUMA.pl klient może zrezygnować z dalszego korzystania z Platformy?

Wyróżnij się

Sam przygotowujesz swoją ofertę. Dzięki temu masz pewność że identyczna się nie powtórzy. Na KUUMA.pl prowadzisz swój profil jak własną stronę internetową. Szukaj i próbuj. Dodawaj zdjęcia, pisz ciekawie o sobie i swojej ofercie. Korzystaj z opcji promowania. Na KUUMA.pl nie przejdziesz nie zauważony.

Wypróbuj za darmo

Daj się znaleźć

Codziennie ktoś szuka takich usług, jakie świadczysz. Trzeba być tam gdzie trwają ich poszukiwania. KUUMA.pl to Portal usług uzupełniających się. Uroda i zdrowie dla każdego. Ludzie ludziom. To nasza misja. Jeśli świadczysz usługi które obejmuje KUUMA.pl nie może Cię tu nie być. Ze swojej strony zapewnimy wysokie pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych i odpowiednią dawkę promocji.

Wypróbuj za darmo

Zarządzaj wizytami

Twój kalendarz jest dostępny 24/7. Klienci mogą sprawdzić wolne terminy i rezerwować wizyty w dowolnym czasie i z każdego miejsca, nawet jeśli Ty nie odbierasz telefonu bo pracujesz. Albo bawisz się z dzieckiem. My w Twoim imieniu poinformujemy klienta o zamówionej usłudze i przypomnimy o niej tuż przed nią. Naprawdę sporo zrobimy za Ciebie. A Ty jedź i rób to co umiesz najlepiej.

Wypróbuj za darmo

Zarządzaj swoim mobilnym biznesem w branży zdrowia i urody

Zarejestruj się

Kontakt

Potrzebujesz więcej informacji? Masz pytanie na które nie znalazłeś odpowiedzi? A może chcesz skorzystać z pomocy przy tworzeniu twojego portfolio? Napisz do nas.

KUUMA Agata Nowińska
Podskarbińska 8b m 13
03-833 Warszawa
(+ 48) 503 865 905
kuuma@kuuma.pl
NIP: 113-15-22-857
REGON: 369219020