PL  |  EN
Zaloguj / Zarejestruj Dla usługodawców

Wyszukaj Usługodawcę

Wyszukaj po dacie:
Zabłyśnij! Czyli najmodniejsza biżuteria 2019.

Zabłyśnij! Czyli najmodniejsza biżuteria 2019.

W tym roku myślą przewodnią, opisującą najmodniejszą biżuterię z pewnością będą słowa „więcej znaczy więcej”. Na wybiegach królują masywne bransoletki, palce wprost ociekają pierścionkami, a uszy zdobią kolczyki rozmaitych kształtów i kolorów. Do łask wracają także… muszelki!

Bez pary!

Jednym z gorętszych trendów biżuteryjnych w 2019 roku są pojedyncze duże kolczyki. Wszelka asymetria jest jak najbardziej wskazana. Najlepiej nosić też fryzury, które odsłaniają uszy, dzięki temu efekt będzie jeszcze bardziej zaskakujący. Śmiało można dorobić także kilka kolejnych dziurek w uszach i ozdabiać je kolorowymi dodatkami. Całkowicie powinnyśmy odrzucić prostotę! Im bardziej wymyślny wzór tym lepiej.

Odważniejsze kobiety mogą zdecydować się na awangardową biżuterię, bardziej przypominającą małe dzieła sztuki niż kolczyki.

Morza szum…

Naszyjniki z muszelką nie kojarzą nam się dobrym stylem. A to ogromny błąd! W tym sezonie wracamy do biżuterii z muszelkami, która niegdyś była noszona głównie na plaży do bikini czy delikatnych sukienek. Dzisiaj można łączyć ją ze wszystkim. Co więcej muszelki mogą przyozdabiać nie tylko naszą szyję, ale także ręce czy uszy. Rzecz jasna i tu rządzi kolor i zupełny brak ograniczeń w kwestii ilości muszli.

Bogate dłonie

Wiemy już jak ozdobić uszy oraz że do wielu stylizacji sprawdzą się naszyjniki z muszlami. Co jednak zrobić z dłońmi? Postawić na masywne bransoletki . Odłóżmy do szkatułki delikatne łańcuszkowe ozdoby. Bransoletek, które są modne w tym sezonie nie sposób przegapić. Ciężkie sploty, różne materiały, wiszące dodatki. Możemy zestawić je zarówno z codziennym outfitem jak i stylizacją wieczorową. Po raz kolejny ogranicza nas jedynie wyobraźnia.

Nie możemy także zapomnieć o palcach.

Pierścionki z jednym oczkiem są już passe. Teraz liczy się… ilość i wielkość! Możemy nosić nawet kilka pierścionków na jednej dłoni. Łączyć różne kolory i style. Warto zapytać mamy lub babci, czy w swoich skarbach  nie ukrywają sygnetów z różnobarwnymi oczkami. Jeśli tak, wypożyczmy je na jakiś czas:)

Będziemy to powtarzać jak mantrę – trendy są po to by się nimi inspirować! Jeśli absolutnie nie przepadacie za masywną biżuterią, możecie postawić na delikatne dodatki. Czasami warto jednak odrobinę zaszaleć. Kto wie, może dobrze dobrana bransoletka, czy asymetryczne kolczyki  całkowicie odmienią dawno zapomnianą sukienkę.

 

Zespół KUUMA.pl!

 

Te artykuły też mogą Cię zainteresować:

→   Najlepszy makijaż do małej czarnej.

→   Makijażowe trendy na 2020 rok.

→   Jak zrobić dobre zdjęcie?

Komentarze

    Ten wpis na blogu nie ma jeszcze komentarzy

Zaloguj się by dodawać komentarze!

Zaloguj się by ocenić wpis