PL  |  EN
Zaloguj / Zarejestruj Dla usługodawców

Wyszukaj Usługodawcę

Wyszukaj po dacie:
Wygoda i nowoczesność – bezpłatne terminale płatnicze

Wygoda i nowoczesność – bezpłatne terminale płatnicze

Każdy przedsiębiorca dochodzi w końcu do takiego momentu, gdy chce rozwinąć swoją firmę. Jednym z kroków w tym kierunku jest posiadanie terminalu płatniczego. Niestety jest to dość spory wydatek, a do kosztów zakupu trzeba jeszcze doliczyć abonament. Okazuje się jednak, że istnieje możliwość otrzymania terminalu bez abonamentu zupełnie za darmo!

Skąd wziął się ten pomysł?

Grupa złożona z Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Związku Banków Polskich oraz wydawców kart i agentów rozliczeniowych stworzyła program Polski Bezgotówkowej. Głównym celem projektu było zachęcenie wszystkich niezdecydowanych właścicieli firm do wykorzystania płatności bezgotówkowej. Oczywiście istnieją pewne wymagania, które przedsiębiorca musi spełnić, nie są one jednak zbyt restrykcyjne.

W programie mogą wziąć udział osoby, które w ciągu ostatniego roku nie przyjmowały w swojej firmie płatności bezgotówkowych oraz takie, które dopiero rozpoczynają przygodę z własną działalnością. Warto wiedzieć, że przedsiębiorca (w zależności od posiadanych placówek) może skorzystać z aż trzech terminali. Okres dofinasowania jest liczony indywidualnie od chwili zainstalowania urządzenia.

Prosta droga do rozwoju!

Program jest bezpłatny przez dwanaście miesięcy. Przez ten czas przedsiębiorca może liczyć na finansowanie terminalu, pod warunkiem że w skali roku nie przekroczy limitu 100 000 zł (co jednak w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw zdarza się bardzo rzadko).

Jeśli zechcemy przystąpić do projektu wystarczy wybrać odpowiedniego dostawcę - agenta rozliczeniowego z dostępnej listy. Przed podjęciem decyzji koniecznie należy zapoznać się z poszczególnymi ofertami, by wybrać tę najbardziej korzystną. Ostatnim krokiem jest wybór odpowiadającego nam terminalu.

Celem Polski Bezgotówkowej jest przekonanie właścicieli firm do wykorzystania płatności bezgotówkowej

Na stronie www.bezgotowki.pl dowiadujemy, że do wyboru mamy dwa urządzenia.

Terminal Smart D220 oraz terminal standardowy. Wybierając ten pierwszy otrzymujemy go na własność po upływie pierwszych dwunastu miesięcy. Z kolei przy terminalu klasycznym musimy liczyć się z tym, że po roku naliczana będzie miesięczna opłata w wysokości 39 zł za jego użytkowanie. Tym samym pomysłodawcy projektu zachęcają uczestników do skorzystania z nowocześniejszego urządzenia.

Uzyskanie darmowego terminalu nie jest trudne. Więcej szczegółów znajdziecie na portalu https://polskabezgotowkowa.pl/. W artykule streściliśmy najważniejsze informacje, które powinny pomóc Wam w podjęciu decyzji o wzięciu udziału w programie Polski Bezgotówkowej.

PS: Jeśli któraś z Was już przystąpiła do programu, dajcie znać! Chętnie dowiemy się jak cała procedura wygląda w praktyce.

 

Zespół KUUMA.pl

Dołącz do kuuma

Skorzystaj za darmo

Komentarze

    Ten wpis na blogu nie ma jeszcze komentarzy

Zaloguj się by dodawać komentarze!

Zaloguj się by ocenić wpis