PL  |  EN
Zaloguj / Zarejestruj Dla usługodawców

Wyszukaj Usługodawcę

Wyszukaj po dacie:
Sesja zdjęciowa KUUMA.pl

Sesja zdjęciowa KUUMA.pl

W lutym br. KUUMA zorganizowała sesję zdjęciową dla makijażystek promujących swoją ofertę na Portalu KUUMA.pl.

Po co?

Po pierwsze dlatego, że nasze makijażystki po prostu kochają malować;) Po drugie, aby miały okazje poznać siebie nawzajem i nas, Zespół KUUMA.pl. Po trzecie, żaby miały okazje porozmawiać, podpatrzeć u siebie makijażowe sztuczki i w końcu wzbogacić swoje portfolia o piękne zdjęcia. O takich oczywistościach jak świetna zabawa, dużo śmiechu i ogromu pozytywnej dziewczyńskiej energii już nawet nie wspominam;).

 

Gościło nas studio fotograficzne MAGAZYN (klik), a zdjęcia wykonał bardzo utalentowany fotograf Tomasz Stojek (klik).

W sesji udział wzięły cztery makijażystki, fryzjerka i oczywiście cztery piękne modelki. Umownym tematem sesji była WIOSNA, ale panowała pełna dowolność w zakresie koloru, rodzaju makijażu i przygotowanej stylizacji. Wszyscy świetnie się bawili, poznaliśmy się, polubiliśmy i chyba wszyscy mamy ochotę na więcej????.

Efekty sesji poniżej, a jeśli Ty też chcesz wziąć udział w KUUMAsesji, wpadaj na www.kuuma.pl, załóż piękny profil i napisz do nas. My też będziemy Cię zaczepiać i proponować różne formy współpracy ....Ach, bo nie wspomniałam że już niedługo zabieramy nasze KUUMA makijażystki na pokaz mody biznesowej, gdzie będą miały okazję przygotować modelki i modeli do wyjścia na wybieg. Tak, to płatne zlecenie, a Dziewczyny oprócz zabawy, poznania się, wymiany doświadczeń i zdjęć do portfolio, otrzymają wynagrodzenie!

Ten piękny, wiosenny, intensywny i kolorowy makijaż wykonała Agnieszka:) Na KUUMIE jako Malownia (https://kuuma.pl/uslugodawcy/malownia)

Ten zmysłowy, skrzący się złotem i słońcem makijaż wykonała Agata, na KUUMIE jako Agata Nowińska  Makijażystka (https://kuuma.pl/uslugodawcy/agata-nowinska-makijazystka).

Ten makijaż, elegencki, miedziany, jednocześnie delikatny i niezwykle zmysłowy wykonała Kasia, na KUUMIE jako SPAce Girl Katarzyna Greszta (https://kuuma.pl/uslugodawcy/space-girl-katarzyna-greszta).

I jeszcze jeden piekny makijaż. Elegancki, ciemny, w głebokich grafitach podkreslajacy niezywkły błekit oczu modelki wykonała Martyna, na KUUMIE jako Martyna Kołodziejczak - Makijaż.  (https://kuuma.pl/uslugodawcy/martyna-kolodziejczak-makijaz).

I koniecznie wpadnij na nasz kanał na YouTube, gdzie możesz obejrzeć filmy nakręconoe podczas naszej pierwszej (i z pewnością nie ostatniej) KUUMAsesji zdjęciowej! Filmy pojawiły sie także na naszym FB!.

To co? Widzimy się następnym razem?

Pozdrawiamy

Zespół KUUMA.pl

 

 

 

 

Komentarze

    Ten wpis na blogu nie ma jeszcze komentarzy

Zaloguj się by dodawać komentarze!

Zaloguj się by ocenić wpis