PL  |  EN
Zaloguj / Zarejestruj Dla usługodawców

Wyszukaj Usługodawcę

Sesja zdjęciowa KUUMA.pl

Sesja zdjęciowa KUUMA.pl

W lutym br. KUUMA zorganizowała sesję zdjęciową dla makijażystek promujących swoją ofertę na Portalu KUUMA.pl.

Po co?

Po pierwsze dlatego, że nasze makijażystki po prostu kochają malować;) Po drugie, aby miały okazje poznać siebie nawzajem i nas, Zespół KUUMA.pl. Po trzecie, żaby miały okazje porozmawiać, podpatrzeć u siebie makijażowe sztuczki i w końcu wzbogacić swoje portfolia o piękne zdjęcia. O takich oczywistościach jak świetna zabawa, dużo śmiechu i ogromu pozytywnej dziewczyńskiej energii już nawet nie wspominam;).

 

Gościło nas studio fotograficzne MAGAZYN (klik), a zdjęcia wykonał bardzo utalentowany fotograf Tomasz Stojek (klik).

W sesji udział wzięły cztery makijażystki, fryzjerka i oczywiście cztery piękne modelki. Umownym tematem sesji była WIOSNA, ale panowała pełna dowolność w zakresie koloru, rodzaju makijażu i przygotowanej stylizacji. Wszyscy świetnie się bawili, poznaliśmy się, polubiliśmy i chyba wszyscy mamy ochotę na więcej????.

Efekty sesji poniżej, a jeśli Ty też chcesz wziąć udział w KUUMAsesji, wpadaj na www.kuuma.pl, załóż piękny profil i napisz do nas. My też będziemy Cię zaczepiać i proponować różne formy współpracy ....Ach, bo nie wspomniałam że już niedługo zabieramy nasze KUUMA makijażystki na pokaz mody biznesowej, gdzie będą miały okazję przygotować modelki i modeli do wyjścia na wybieg. Tak, to płatne zlecenie, a Dziewczyny oprócz zabawy, poznania się, wymiany doświadczeń i zdjęć do portfolio, otrzymają wynagrodzenie!

Ten piękny, wiosenny, intensywny i kolorowy makijaż wykonała Agnieszka:) Na KUUMIE jako Malownia (https://kuuma.pl/uslugodawcy/malownia)

Ten zmysłowy, skrzący się złotem i słońcem makijaż wykonała Agata, na KUUMIE jako Agata Nowińska  Makijażystka (https://kuuma.pl/uslugodawcy/agata-nowinska-makijazystka).

Ten makijaż, elegencki, miedziany, jednocześnie delikatny i niezwykle zmysłowy wykonała Kasia, na KUUMIE jako SPAce Girl Katarzyna Greszta (https://kuuma.pl/uslugodawcy/space-girl-katarzyna-greszta).

I jeszcze jeden piekny makijaż. Elegancki, ciemny, w głebokich grafitach podkreslajacy niezywkły błekit oczu modelki wykonała Martyna, na KUUMIE jako Martyna Kołodziejczak - Makijaż.  (https://kuuma.pl/uslugodawcy/martyna-kolodziejczak-makijaz).

I koniecznie wpadnij na nasz kanał na YouTube, gdzie możesz obejrzeć filmy nakręconoe podczas naszej pierwszej (i z pewnością nie ostatniej) KUUMAsesji zdjęciowej! Filmy pojawiły sie także na naszym FB!.

To co? Widzimy się następnym razem?

Pozdrawiamy

Zespół KUUMA.pl